Podobne strony

 • Webtel - Interactive Internet Solutions

  Usługi projektowania www
  Usługi w dziedzinie internetowego marketingu i telemarketingu (budowanie interaktywnych serwisów internetowych, e-business, e-commerce, selekcja najwartościowszych klientów, analiza konkurencji itp.) Firma zajmuje się również szkoleniami w zakresie szeroko pojętej obsługi komputera i aplikacji internetowych.
 • Infotarget Biuro Usług Infobrokerskich

  Inne
  Infotarget Biuro Usług Infobrokerskich. Profesjonalne wyszukiwanie, selekcja, analiza informacji gospodarczej, biznesowej, poszukiwanie dostawców, kontrahentów, sporządzanie raportów, baz danych na zlecenie klienta.
 • Agencja Fast Solutions

  Firmy wg branży
  Badanie marketingowe i społeczne proponuje Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions. W wachlarz tych badań wpisuje się badanie rynku, badanie satysfakcji klienta oraz badanie jakości obsługi. Badanie rynku pozwala zdobyć informacje odnośnie potencjalnych konkurentów swoich klientów. Badanie satysfakcji klienta pozwala określić przyczyny spadku satysfakcji klientów. W badanie jakości obsługi wpisuje się badanie tajemniczy klient, którego uzupełnieniem może być audyt telefoniczny oraz mailowy.
 • WB data GeoMarketing

  Ekonomia
  Wykonujemy analizy przestrzenne i geomarketingowe, przyczyniające się do wzrostu Państwa firmy. Analizujemy potencjalną lokalizację miejsc sprzedaży, np. branży retail, horeca. Zajmujemy się badaniem kanibalizacji oddziałów, restrukturyzacją sieci sprzedaży. Doradzamy przy wyborze nowych lokalizacji. Prowadzimy szkolenia GIS w obsłudze oprogramowania QGIS i SAGA GIS. Nasze wieloletnie doświadczenie w analizach w systemie GIS sprawia, że potrafimy przekazać praktyczną wiedzę na szkoleniach.


:: Kompleksowe narzędzie SEO - sitemeans.com ::

Nasza ocena:
Adres: http://sitemeans.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Funkcje narzędzia, jakim jest SiteMeans zostały stworzone w taki sposób, aby użytkownik mógł kontrolować to, jak rozwija się jego strona w stosunku do konkurencji. Można będzie z użyciem tego narzędzia pełna Analiza SEO, która pozwoli na otrzymanie wyników miarodajnych i takich, które będą bardzo dobrze oddawały to, jak radzi sobie firma w wirtualnej przestrzeni. Kompleksowe narzędzie SEO, jakim jest StieMeans powinien posiadać każdy właściciel strony internetowej.