Podobne strony

 • Mobilni Bramni. Barman na wesele, obsługa barmańska imprez

  Firmy wg branży
  Firma Mobilni Barmni zajmują się profesjonalną obsługa barmańską evetów, imprez, jubileuszy oraz wesel. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a nasz bar był atrakcją wielu imprez. Jesteśmy firmą w pełni mobilną, dlatego pracujemy w miejscu wskazanym przez klienta.
 • Barman na wesele - Agencja Barmańska Pimp My Bar

  Firmy wg branży
  Barman na wesele Pimp My Bar to alternatywa na poprawienie standardu Państwa wesela. Agencja Barmańska Pimp My Bar Poznań to profesjonalne usługi barmańskie na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi takie jak: - barmani na wesele - pokaz barmański solo - pokazy barmańskie w tandemie - bary mobilne na wesele - bar consulting - event bar - warsztaty barmańskie dla grup zorganizowanych - kurs flair Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z Naszych usług. Pozdrawiam Tomasz Malinows
 • Cocktails Bar Szczecin - barman na wesele, bar wesele

  Rozrywka
  Zapewniamy kompleksową obsługę barmańską bankietów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do ogromnych, międzynarodowych przedsięwzięć oraz projektów jak i do małych, nawet kilkuosobowych eventów. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz nowatorskie podejście do klienta, które wprowadzi go w magiczny świat różnorodnych smaków, szlachetnych alkoholi oraz wyrafinowanych koktajli. Nasi barmani to wykwalifikowani profesjonaliści.
 • Barman na wesele. Obsługa barmańska imprez

  Firmy wg branży
  Agencja Mobilni Barmani oferuję Państwu obsługę barmańską imprez oraz wesel. Nasza firma posiada olbrzymie doświadczenie w tym co robi. Na rynku gościmy już od lat, poszerzając grono stałych klientów korzystających z naszych usług. Mobilni barmani proponują: - profesjonalnych barmanów na imprezy - mobilne bary obite skórą - ekspozytory alkoholu - dobór koktajli na imprezę - lód do koktajli - szeroki wybór szkła koktajlowego - gwarancję świetnej zabawy z naszymi barmanami
 • Barman Toruń

  Inne
  Damian Kozyra to utytułowany barman, laureat wielu branżowych konkursów. Między innymi Mistrz Polski w barmaństwie klasycznym z 2013r. Ponad 8 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi owocuje tym, że pokaz barmański w jego wykonaniu zahipnotyzuje wszystkich gości. Szczególnie weselnych, bo to idealny barman na wesele- świadczy najlepsze usługi barmańskie.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: shake me ! - usługi barmańskie - barman na wesele ::

Opis:

Barman na wesele to najlepsza atrakcja dla Gości.
UWAGA ! Gdy Twoi Goście spróbują naszych koktajli ich podniebienia oszaleją i nic już nie będzie takie jak dawniej :)

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Cenę ustalamy indywidualnie.
>>> Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej stronie - w ciągu 24 h otrzymasz od nas szczegółową ofertę.