Podobne strony

 • WiedzaNet

  Kursy biznesowe
  WiedzaNet specjalizuje się w produkcji i dystrybucji szkoleń e-learningowych. Jest autoryzowanym dystrybutorem kursów Thomson NETg w Polsce. Poza materiałami szkoleniowymi zapewnia dostęp do szerokiego zakresu usług, jak: mentoring (wirtualny nauczyciel), forum eksperta, czat i inne. W serwisie szczegółowe informacje.
 • KCS Kraków

  Usługi konsultacyjne
  Strona firmy oferującej kompleksowe usługi informatyczne. Znajdziesz tu jeju ofertę i dane kontaktowe.
 • StormCrypt

  Dla przedsiębiorstw
  Producent programu Ewida Standard - ewidencja i inwentaryzacja sprzętu komputerowego i oprogramowania dla firm. Aplikacje i systemy internetowe do ewidencji.
 • TeleRED

  Sieci i okablowanie
  Firma specjalizuje się w rozwiązaniach dla małych i średnich przedsiębiorstw, administracji państwowej, firm sektora paliwowego i energetycznego. TeleRED dostarcza sprzęt do budowy sieci transmisji danych (dane, głos, obraz). Oferuje szeroki zakres usług projektowania i integracji sieci oraz systemów komputerowych.
 • New Horizons Warsaw CLC

  Kursy komputerowe
  Od ponad 20 lat New Horizons dostarcza rozwiązania edukacyjne wspierające rozwój firm, organizacji i osób prywatnych w zakresie kompetencji informatycznych. Jest partnerem w osiąganiu celów biznesowych, wzrostu wydajności i efektywności oraz redukcji kosztów. Unikalna metodyka Zintegrowanego Nauczania New Horizons (Integrated Learning) została opracowana w celu maksymalizacji korzyści ze szkoleń stacjonarnych i e-learningowych.


:: Strony internetowe Szczecin - synteco.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.synteco.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Synteco to agencja interaktywna ze Szczecina, które oferuje usługi takie jak tworzenie sklepów internetowych, aplikacji i stron www, a także różnorodne szkolenia IT z zakresu np. zarządzania projektami, systemu Windows, grafiki komputerowej czy obsługi i tworzenia stron www. Synteco zajmuje się ponadto outsourcingiem IT, w ramach którego zapewnia kompleksową opiekę informatyczną oraz audyty IT.