Podobne strony

 • Ad Verto

  Agencje full-service
  Agencja reklamowa zaprasza do współpracy w dziedzinach: reklama medialna, outdoor, upominki, projektowanie (także CI), poligrafia, sitodruk, tampondruk, odzież reklamowa, organizacja imprez masowych, strony internetowe. Szczegóły - na stronie.
 • ATi-Plus

  Druk, poligrafia
  Produkujemy smycze reklamowe, logobandy, logo-smycze, taśmy z nadrukiem,smycze promocyjne, smycze z logo, smycze transferowe, smycze reklamowe do identyfikatorów.
 • Kalendarze na 2006 rok

  Kalendarze
  Euroart poleca kalendarze w pełnym zakresie: planszowe, trójdzielne, plakatowe, wieloplanszowe, indywidualne, autorskie, paskowe, biurkowe, blokowe, reklamowe, z nadrukiem, terminarze książkowe, kalendarzyki listkowe i biznesowe, biuwary.
 • Kalendarze reklamowe - MG Kalendarze

  Firmy wg branży
  MG Kalendarze oferuje Państwu kalendarze reklamowe na 2012 rok. Proponujemy: kalendarze reklamowe, biurkowe, ścienne, książkowe, trójdzielne, plakatowe. Realizujemy zarówno projekty autorskie, jak i Państwa propozycje. Dodatkowo, oferujemy także druk kalendarzy i kalendarze dla firm. Projektujemy dla Państwa kalendarze indywidualne, zgodnie z identyfikacją wizualną firmy.
 • Drukarnia Łódź

  Firmy wg branży
  Szukasz dobrej i taniej drukarni? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w niej szeroki zakres usług związanych z drukiem oraz przygotowaniem projektów. Drukujemy ulotki, wizytówki, kalendarze reklamowe i inne materiały reklamowe. Dzięki nowoczesnej technologii możemy pochwalić się wysokiej jakości drukiem. Cechuje nas solidność i rzetelność we współpracy oraz zaskakująco szybkie terminy realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


:: Kalendarz trójdzielny - centrumkalendarzy.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://centrumkalendarzy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma CentrumKalendarzy.pl prowadzi sprzedaż kalendarzy trójdzielnych o uniwersalnym formacie. Kalendarz trójdzielny z reklamą firmy to znakomity gadżet, który można wysyłać jako prezent dla klientów i kontrahentów. Tani kalendarz reklamowy można zamówić w wielu wariantach, na przykład z główką płaską lub wypukłą. Produkty drukowane są na wysokiej jakości papierze, są bardzo trwałe i pięknie wykonane.