Podobne strony

 • SARA

  Konstrukcje metalowe
  Producent mosiężnych wystrojów wnętrz. Produkuje balustrady, poręcze, karnisze, ławy, witryny. W serwisie galeria zdjęć przykładowych realizacji i podstawowe wzory oferty produkcyjnej.
 • KAMAL

  Kostka brukowa
  Producent kostki betonowej oraz elementów małej arhitektury. W ofercie zakładu gazony, kwietniki, kostka w kilku rodzajach. Na stronie informacje o produktach oraz prezentacja kompozycji z elementów prefabrykowanych.
 • PAGRO

  Kostka brukowa
  Przedstawiciel handlowy producenta galanterii ogrodowej, dekoracyjnych słupków oporowych i kwietników z masy kamiennej. W serwisie galeria produktów oraz dane adresowe.
 • Zbogar s.c.

  Prace ziemne, betonowe
  Przedsiębiorstwo zajmuje się urządzaniem terenów zielonych a zwłaszcza ogrodów. Wykonuje usługi kompleksowe poczynając od projektu przez niezbędne prace ziemne po szatę roślinną i małą architekturę. Na stronach serwisu informacje o realizacjach, wyposażeniu, utrzymaniu ogrodów i projektowaniu.
 • Metalplast Bielsko

  Producenci
  Zakład produkuje stolarkę aluminiową w wielu kształtach i kolorach. Także nietypowych. Na stronie o technologii produkcji profili aluminiowych, możliwościach konstrukcyjnych oraz sposobach wykończenia. Firma posiada w produkcji ściany słupowo ryglowe, systemy okienno-drzwiowe, sufity podwieszane, okładziny elewacyjne, ścianki wewnęrzne.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Nowoczesne meble ogordowe - Metalico ::

Nasza ocena:
Adres: http://metalico.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon: +48 534 447 815Kategorie:

Opis:

Nie wiesz gdzie znaleźć firmę, która zajmuje się produkcją nowoczesnych mebli ogrodowych ? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Metalico, która jest producentem mebli zewnętrznych na stronie internetowej . Masz pytania i chcesz się z nami skontaktować ? Możesz do nas zadzwonić lub napisać : biuro@metalico.pl . Nasza firma znajduje się w Kamienionce Wielkiej 512 (33-334).
Skorzystaj z naszych usług !
Zapraszamy Serdecznie !