Podobne strony

 • DOM.lublin.pl

  Serwisy Informacyjne
  Internetowy Serwis Budowlany - DOM.lublin.pl - jest w całości poświęcony branży budowlanej. Znajdziesz tutaj między innymi: katalog firm budowlanych, giełdę ogłoszeń, projekty architektoniczne, porady prawne z zakresu budownictwa, informacje o przetargach publicznych i branżowych imprezach targowych oraz wiele innych ciekawych i przydatnych informacji.
 • "Mój Dom"

  Prasa budowlana
  Poradnik budowlany adresowany zarówno do osób indywidualnych budujących czy remontujących dom, jak i do firm budowlanych oraz projektowych. Strona zawiera wybrane teksty z ilustracjami, spis treści opublikowanych dotychczas artykułów oraz informacje o ogólnopolskim katalogu firm, instytucji i organizacji zajmujących się ochroną środowiska. Można tu także zamówić archiwalne numery pisma.
 • NEO-BUD

  Budownictwo mieszkaniowe
  Budowa domów i obiektów usługowych Poznań/Wielkopolska. Koordynacja i nadzór inwestycji budowlanych od A do Z.
 • "Tanie Domy" Wrocław

  Budownictwo mieszkaniowe
  Firma budowlana "Tanie domy" Wrocław zbuduje Ci dom jednorodzinny w atrakcyjnej cenie. Znajdziesz u nas przemyślane projekty tanich domów w budowie i eksploatacji. Atrakcyjne ceny domów. Sprawdź sam!
 • M1 Wrocław - budowa domów i inne usługi budowlane

  Budownictwo mieszkaniowe
  Firma budowlana M1 Wrocław poleca roboty i usługi budowlane. Budowa domów pod klucz. Wykonanie fundamentów, ścian, roboty i usługi dekarskie, ocieplanie budynków, usługi tynkarskie. Niedrogo i solidnie.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Leca Dom ::

Nasza ocena:
Adres: http://lecadom.pl/

Ulica: Krasickiego 9

Miasto: Gniew
Kod: 83-140
NIP: 593-26-06-867

Telefon: 58 772 24 10 (11)
Opis:

Firma Leca jest znanym producentem kruszywa zwanego keramzyt. Produkcja odbywa się w Gniewie, w pobliżu złóż specjalnego rodzaju gliny, z jakiej jest on produkowany.. Ponad to jest odporny na związki chemiczne, ponieważ w trakcie wypalania granulki zostały wyjałowione. Sprawia to, że wyrobu z keramzytu między innymi system Leca BLOK to doskonały sposób na zbudowanie trwałego, ciepłego i bezpiecznego domu. Sprawdź ofertę na www.lecadom.pl. Zapraszamy!