Podobne strony

 • Dariusz Kowalski - Fotograf. Fotografia ślubna, reklamowa, korporacyjna.

  Fotografowanie - usługi
  Fotograf - Dariusz Kowalski prezentuje swoje portfolio. Pokazana jest w nim fotografia ślubna, reklamowa i korporacyjna. Sesja ślubna zawiera zdjęcia narzeczeńskie, przygotowania, detale, ślub, wesele i sesję plenerową. Zdjęcia reklamowe to min. packshot, portret, zdjęcia na zamówienie.
 • Ambrozinio Photography - kreatywna fotografia rodzinna -Foto

  Hobby i pasje
  Zatrzymuje dla Ciebie ulotne chwile na fotografii. Fotografia dziecięca, rodzinna, produktowa, reklamowa, narzeczeńska w studiu w Warszawie jak i w plenerze - Józefów, Otwock, Wilga i okolice. Staram się aby każda sesja była inna, wyjątkowa i przemyślana. Lubię wyzwania ale nie mam nic przeciwko kiedy ktoś przychodzi z własnym pomysłem na zdjęcie czy sesje.
 • Zdjęcia 3D produktów - 3D Studio68

  Firmy wg branży
  3DStudio68 zajmuje się wykonywaniem na zlecenie klientów prezentacji 3D lub 360 stopni produktów oraz przedmiotów sprzedawanych przez inne firmy. Animacje 3D wykonywane przez firmę są wysokiej jakości, wszystkie szczegóły wyświetlania są dokładnie ustalane ze zleceniodawcą. Dzięki animacjom 3D lub 360 stopni wykonywanych przez firmę 3DStudio68 klienci będą mogli z znaczącym stopniu zwiększyć swoje zyski pochodzące ze sprzedaży internetowej.
 • Packshot 360

  Sklepy internetowe
  Jeżeli prowadzisz sklep internetowy i chciałbyś posiadać w nim prezentacje swych produktów w wersji 360 stopni, to niezwykle ważnym miejscem dla Ciebie może być Market360. Jest to platforma internetowa, jaka skupia wielu twórców tworzących w stylu 360 stopni. Według przeprowadzonych badań produkty prezentowane na stronach internetowych w wersji 360 sprzedawały się znacznie lepiej niż w tradycyjnej wersji.
 • studiofennel.pl

  Firmy wg branży
  Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się wykonywaniem zdjęć produktowych? Studio Fennel oferuje profesjonalną usługę profesjonalnych zdjęć, niezależnie czy jest to branża odzieżowa czy tez części motoryzacyjnych. Podnosząc indywidualnie do każdego klienta, firma jest w stanie zaproponować pełne doradztwo w doborze kadru, wysycenia kolorystycznego czy prezentacji. Niezależnie od miejsca zamieszkania możesz skorzystać z oferty Studia Fennel.


:: Packshoty - efotografia.eu ::

Nasza ocena:
Adres: http://efotografia.eu

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zajmujemy się fotografią produktową. Robimy nie tylko zdjęcia różnego asortymentu, ale stawiamy również na precyzyjną postprodukcję, co pozwala bardziej zainteresować grupę docelową. Wykonujemy głównie zdjęcia odzieży, obuwia, kulinarne wpisujące się również w standardy promocji na poziomie mediów społecznościowych. Udostępniamy panel testowego zamówienia.