Podobne strony

 • Irish Pub

  Kluby, puby, kawiarnie
  Irlandzki pub położony w centrum Warszawy, w pobliżu Starego Miasta. Co wieczór muzyka na żywo w wykonaniu najlepszych kapel w Polsce i nie tylko (na stronie ich spis). Duża różnorodność piw z beczki. Firma organizuje imprezy stałe i okolicznościowe. Jej specjalność to: kawa "po irlandzku", "Bailey's", wspaniałe zakąski do piwa, różnorodność whisky, wiele gatunków piwa, najsmaczniejsze w Polsce irlandzkie piwa: Guiness i Kilkenny.
 • Alians

  Agencje nieruchomości
  Alians - pośrednictwo i obrót nieruchomościami - mgr Teresa Zobek jest przedsiębiorstwem zajmującym się wynajmem i sprzedażą mieszkań, wynajmem i sprzedażą domków, obrotem działkami, lokalami użytkowymi, biurowcami oraz mieszkaniami dla pracowników. Oferta zgromadzona na stronie zainteresować powinna zarówno firmy jak i klientów indywidualnych.
 • Biuro Obrotu Nieruchomościami "Ados"

  Agencje nieruchomości
  Oferta handlowa firmy zajmującej się sprzedażą mieszkań jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych oraz gruntów w okolicach Warszawy. Firma oferuje ponadto jedno-, dwu-, trzy- i czetropokojowe mieszkania pod wynajem. Strona prezentuje oferty w formie czytelnej i łatwoprzyswajalnej listy.
 • PBO Bomar

  Agencje nieruchomości
  Witryna poświęcona przedsiębiorstwu zajmującemu się kupnem i sprzedażą nieruchomości. Firma w ofercie swej posiada m.in. działki budowlane, działki rolne, działki rekreacyjne, przemysłowe, budynki mieszkalne, mieszkania w blokach, lokale handlowe, magazyny, tereny pod działalność gospodarczą i stacje paliw.
 • Biuro obrotu nieruchomościami "Euro-Pol" S.C.

  Agencje nieruchomości
  Euro-Pol jest biurem oferującym do sprzedaży, kupna, wynajmu, najmu wiele rodzajów nieruchomości. Firma specjalizuje się w obrocie domów, gospodarstw, magazynów, działek, lokali użytkowych i mieszkań. Na stronie firma prowadzi interaktywną bazę nieruchomości na sprzedaż, dzięki czemu klienci mogą zapoznać się z ofertą nie ruszając się z domu.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Polna70 - przestrzeń do wynajęcia - warsztaty - szkolenia ::

Nasza ocena:
Adres: www.polna70.pl

Ulica: Polna 70

Miasto: Józefów
Kod: 05-420
NIP: 5512329125

Telefon: 605 139 686Kategorie:

Opis:

„Polna70” to komfortowy, nowoczesny i urządzony z zachowaniem najwyższych standardów
obiekt w Warszawskim Józefowie. W nietuzinkowym budynku znajdują się gustownie urządzone,
niezwykle komfortowe wnętrza, stwarzające doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji,
szkolenia czy spotkania biznesowego. Do dyspozycji gości jest ponadto, szczególnie piękny w okresie
wiosenny ogród.

http://www.polna70.pl/sale-szkoleniowe-warszawa
Polna 70
05-420 Józefów
Warszawa
manager@polna70.pl
605 139 686