Podobne strony

 • Możliwości wykorzystania odnawialnych i odpadowych źródeł ciepła

  Alternatywne źródła energii
  Referat dr Jacka Kanikowskiego poświęcony możliwości dalszego wykorzystywania energii powstałej w procesach technologicznych.
 • Poradnik Inwestora Termomodernizacyjnego

  Serwisy informacyjne
  Serwis poświęcony termomodernizacji, gdzie można znaleźć między innymi wiadomości dotyczące odnawialnych źródeł energii oraz metod finansowania inwestycji ekologicznych.
 • Polska Ekologia

  Alternatywne źródła energii
  Na stronie, w ofercie firmy znajdziesz urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej: kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogniwa fotowoltaiczne, generatory wiatrowe i inne.
 • Gospodarstwo Rolne MAŁEK

  Eko-biznes
  Sprzedaż sadzonek, zakładanie plantacji wierzby energetycznej, doradztwo. Strona gospodarstwa rolnego MAŁEK.
 • kolektory słoneczne - pompy ciepła - buforowanie

  Technika grzewcza
  Dobór i instalacja kolektorów słonecznych pomp ciepła kotłów. Jak uniknąć skutków podwyżek cen gazu i oleju? Jak zyskiwać na ogrzewaniu, kiedy drożeje energia? Który z naszych sposobów wykorzystasz żeby obniżyć swoje rachunki o połowę? AMERIGO ENERGIA ODNAWIALNA Buforowanie Ciepła - Systemy Solarne - Pompy Ciepła www.amerigo.com.pl ul. Magazynowa 4 Kielce 25-565 tel. 041 314-32-50 kom. 511-415-599


:: leonardo-energy.pl ::

Opis:

Wstąp do świata wiedzy i już dziś zapoznaj się z postami publikowanymi na łamach naszego serwisu. Dbamy o rzetelność informacji, z których korzystamy do redagowania postów. Głównym obszarem naszych zainteresowań jest energia odnawialna, a także elektrotechnika i gospodarka. To właśnie o tych dziedzinach przeczytasz na naszym portalu, ponieważ chcemy poszerzać wiedzę ludzi i zarażać ich swoją pasją.

Słowa kluczowe: