Podobne strony

 • The American Institute of Polish Culture

  USA
  Strona w języku angielskim prezentująca historię Amerykańskiego Instytutu Kultury Polskiej, jego władze, dzialalność wydawniczą, fundowane stypendia, działalność Fundacji Chopina, organizowane konferencje, wystawy i imprezy związane z tamtejszą Polonią.
 • Forum Polonia - Houston

  USA
  Strona Forum służącego jako płaszczyzna komunikacji polskiego środowiska emigracyjnego w Houston - prezentacja organizacji członkowskich w języku angielskim, kalendarium wydarzeń, informacje kulturalne, wiersze, teksty literackie, fotografie, prezentacja osiągnięć młodych Polaków oraz działalności przedszkola "Ognisko Polskie".
 • Polonia Kalifornijska

  USA
  Witryna miesięcznika społeczno-kulturalnego w San Diego - dostępne on-line wydanie zawierające przegląd wydarzeń z życia Polonii, artykuły o problemach polskich w kraju i na świecie, refleksje, opowiadania, informacje o polskich naukowcach i historii.
 • Polish Fest 2000

  USA
  Strona w języku angielskim poświęcona jubileuszowemu dwudziestemu wydaniu Festiwalu Polskiego w Milwaukee - zawiera ramowy program imprez.
 • IV Polski Festiwal w San Diego

  USA
  Strona zawiera fotoreportaż z festiwalu, na którym wystąpiły polonijne zespoły wokalne, instrumentalne oraz taneczne.


:: Klub Kultury im. Heleny Modrzejewskiej w Los Angeles ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.modjeska.org


Opis:

Witryna Klubu, który jest sponsorem wydarzeń kulturalnych w Los Angeles, organizującego spotkania z artystami, koncerty oraz różne pokazy. Propaguje on polską kulturę poza granicami kraju. Znajdziesz tu aktualności klubowe, listę członków i zarząd, forum dyskusyjne, opisy dotychczasowych spotkań z interesującymi osobami z kręgu polskiej kultury i sztuki.