Podobne strony

 • Dietetyk na Śląsku

  Medycyna i zdrowie
  Indywidualne programy żywieniowe/leczenie żywieniowe w chorobach dieto zależnych/diety dla osób aktywnych fizycznie i sportowców/żywienie dzieci/ żywienie kobiet w ciąży i karmiących/zalecenia żywieniowe w alergiach i nietolerancjach pokarmowych/jadłospisy wegańskie i wegetariańskie.
 • Urządzenia kosmetyczne

  Medycyna i zdrowie
  Producent urządzeń kosmetycznych dla gabinetów medycyny estetycznej i gabinetów lekarskich Laser HI-TECH zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń oraz szkoleń w ich obsłudze. Produkujemy urządzenia do terapii światłem laserowym, intensywnym światłem pulsacyjnym oraz częstotliwością radiową, ultradźwiękami i mikro i bioprądami. Naszym klientom oferujemy gotowe narzędzia ułatwiające ich pracę oraz profesjonalne szkolenie zawodowe.
 • gabinetdentystyczny.org

  Medycyna i zdrowie
  Na warszawskiej Saskiej Kępie znajduje się gabinet dentystyczny prowadzony przez lek. stom. Waldemara Krzywkowskiego – specjalistę z wieloletnim doświadczeniem. Placówka zapewnia najwyższej jakości usługi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz profilaktyki. Dysponujemy ogromną wiedzą i posiadamy dostęp do nowoczesnego sprzętu oraz pionierskich metod leczenia. Proponujemy fachowe konsultacje, leczenie kanałowe, wypełnienia, rekonstrukcje korony zęba, lakowanie, lakierowanie, usuwanie kamienia i osadu a także wybielanie zębów. Zapewniamy profesjonalizm, sympatyczną atmosferę i atrakcyjne ceny. Zapraszamy na naszą witrynę.
 • Wntt

  Medycyna i zdrowie
  Poszukujesz rzetelnych informacji na temat ogólnodostępnych i często reklamowanych suplementów na odchudzanie, włosy czy wspomagających potencję? Nie wiesz, czy warto po nie sięgnąć i czy ich zażywanie jest bezpieczne? Zajrzyj na portal wntt.pl, gdzie znajdziesz zarówno podstawowe informacje na temat konkretnego produktu, analizę jego składu i dawkowania, jak i poznasz obiektywną opinię ekspertów oraz opinie użytkowników. Na stronie wntt.pl dowiesz się czy dany suplement diety jest dla Ciebie.
 • Polski Blog Medyczny

  Medycyna i zdrowie
  Rzetelne informacje z zakresu zdrowia, odżywiania się i popularnych dolegliwości, wyłożone w przystępny sposób, bez tematów tabu – tak po krótce można scharakteryzować Polski Blog Medyczny. Z tego portalu dowiesz się na przykład, czy modne diety są skuteczne i jak właściwie wprowadzić je do swojego jadłospisu, jak poradzić sobie z nietrzymaniem moczu czy problemami seksualnymi, czy jak powstrzymać wypadanie włosów.


:: www.saracen-hotel.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.saracen-hotel.pl

Ulica: ul. Wiklinowa 2 Dąbki

Miasto:
Kod: 76-156
NIP: 6472506201

Telefon: 510 826 800
Opis:

Magnetoterapia, krioterapia, borowina, laser i masaż gorącymi kamieniami, to tylko niektóre zabiegi terapeutyczne jakie oferuje Hotel SARACEN w Dąbkach. Zapraszamy na urlop zdrowotny wszystkich, którzy kochają i cenią sobie polski Bałtyk. Hotel umiejscowiony jest 150 m od pięknej plaży. Dodatkowe atrakcje to kryta pływalnia ze zjeżdżalniami tuż obok hotelu, sala fitness, wiata grillowa oraz barek. Zapraszamy także na turnusy podnoszące odporność immunologiczną organizmu u dzieci z autyzmem oraz innymi dysfunkcjami ośrodkowego układu nerwowego.