Podobne strony

 • JACEK PUKALUK Tax advisory Poland

  Prawo i podatki
  Doradca Podatkowy Jacek Pukaluk przygotował dla Państwa propozycję świadczenia usług w zakresie doradztwa podatkowego oraz księgowości. Kancelaria działa od 2003 roku. Wieloletnie doświadczenie przekazane z pokolenia na pokolenie, współpraca z wykwalifikowanymi specjalistami i indywidualne podejście do każdego klienta, zagwarantują Państwu zadowolenie z powierzenia obsługi swojej firmy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której mieści się szczegółowa oferta, akty prawne, rekomendacje i kontakt.
 • SYGNUM usługi podatkowe warszawa

  Firmy wg branży
  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Sygnum, która swoją siedzibę ma w Warszawie. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym świadczącym kompleksowe usługi księgowo-płacowe przedsiębiorstw. Zapewniamy prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, obsługę kadr i płac, reprezentowanie klienta w urzędach, doradztwo jak również pomoc w rejestracji firmy. Posiadamy niezbędne zezwolenia a także ubezpieczenie OC na nasze usługi.
 • DOMPODATKOW.pl Rozliczanie firm Warszawa

  Ekonomia
  Biuro księgowo-podatkowe z Warszawy to firma, która od wielu lat świadczy szeroki wachlarz usług księgowych, finansowych i ubezpieczeniowych, a także kadrowo-płacowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szeroko pojętej księgowości firm, zarówno z kapitałem krajowym, jak również zagranicznym. Zapewniamy reprezentowanie Państwa firmy przed organami podatkowymi. zapewniamy profesjonalną jakość usług, pełną poufność, odpowiedzialność za powierzoną obsługę a także konkurencyjne ce
 • www.viko.waw.pl

  Ekonomia
  Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę biura rachunkowego Viko, które swoją siedzibę posiada w Warszawie. Od 1995 roku współpracujemy z klientami indywidualnymi jak i firmami w zakresie obsługi księgowości i rachunkowości. Zajmujemy się doradztwem podatkowym, prowadzeniem księgowości, sporządzaniem raportów, sprawozdań i deklaracji, obsługą kadr i płac, rozliczeniami, rejestracją działalności gospodarczej jak również pozyskiwaniem dotacji. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i pomoc doświadczonych specjalistów. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na naszą witrynę.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: www.ozogtomczykowski.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ozogtomczykowski.pl

Ulica: ul. Sienna 39

Miasto: Warszawa
Kod: 00-121
NIP:

Telefon: 22 480 81 00
Opis:

Jeśli szukają Państwo biegłego doradztwa biznesowego m.in. w zakresie fuzji i przejęcia oraz restrukturyzacji biznesu, zapraszamy do skorzystania z oferty Kancelarii Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o w Warszawie. Specjalizujemy sie w doradztwie podatkowym, oferując kompleksowe usługi jako niezależna polska kancelaria, która prowadzi obsługę polskich oraz zagranicznych przedsiębiorstw. Proponujemy także usługi doradcze w zakresie ekspansji zagranicznej polskich firm, planowania podatkowego oraz zarządzania rynkiem podatkowym. Specjalizujemy się w długofalowych rozwiązaniach. Zapraszamy do współpracy.