Podobne strony

 • Tintilo

  Dzieci i sztuka
  Tworzą 40-osobowy zespół prezentując spektakle na deskach warszawskich teatrów. Ich przedstawienia są pełne muzyki, tańca, piosenek, kolorowych kostiumów i barwnych dekoracji. Zajęcia teatralne, muzyczne i taneczne, wzbogacone o warsztaty plastyczne, recytatorskie i reżyserskie angażują i rozwijają w pełni ich uzdolnienia. Warto ich poznać - wystarczy kliknąć.
 • Boże Serduszka

  Muzyka chrześcijańska
  Zespół dziecięcy z Poznania śpiewa żywe piosenki chętnie słuchane przez dzieci i dorosłych. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na stronę.
 • Gry i zabawy dla dzieci

  Dla dzieci
  Buliba to strona dla dzieci w wieku 2-8 lat. Dzieci i rodzice znajdą na niej gry i zabawy edukacyjne, piosenki oraz kolorowanki. Dzieciom towarzyszy na stronie główny bohater, sympatyczny miś Bu. Buliba to bezpieczne miejsce w sieci dla dzieci. Strona posiada certyfikat bezpieczeństwa BEST.
 • Qlturka.pl - dziecko i kultura

  Portale
  Portal o kulturze i sztuce dla dzieci. Bieżące wydarzenia i szeroki wybór artykułów, wywiadów i recenzji na temat książek, muzyki, teatru, filmu i sztuk plastycznych. Dodatkowo atrakcje i multimedia dla dzieci.
 • Imprezy dla dzieci

  Inne
  Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy dla dzieci.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Piosenki dla dzieci - Śpiewające Brzdące ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.youtube.com/watch?v=ct_4if6byN4

Ulica: Ludmiły 49

Miasto: Poznań
Kod: 61-054
NIP: 782-157-88-09

Telefon: 616532817Kategorie:

Opis:

Śpiewające Brzdące - czyli dobra muzyka dla dzieci :)
Wydawnictwo Akord od 20 lat specjalizuje się w muzycznych produkcjach dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W tym czasie powstała ogromna biblioteka utworów, audiobooków, opowiadań i materiałów edukacyjnych. Albumy z utworami Śpiewających Brzdąców zostały docenione przez nauczycieli oraz rodziców i z powodzeniem wykorzystywane są w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej w licznych placówkach oświatowych na terenie całej Polski