Podobne strony

 • Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

  Instytucje
  Strona Krajowej Agencji Poszanowania Energii, na którejznajdziesz m.in projekty międzynarodowe, audyty, informacje prasowe i inne działy związane z energetyką.
 • Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

  Oszczędzanie energii
  Strony firmy statutowo zajmującej się problemami racjonalnego zużywania energii. Zamieszczono wyczerpujące informacje o przebiegu jej działalności, realizowanych projektach, listę wykonywanych usług a także ustawy i rozporządzenia z zakresu energetyki.
 • Program Szanuj Energię

  Oszczędzanie energii
  Głównym zadaniem programu jest dostarczenie społeczeństwu informacji o możliwościach oszczędzania energii i wynikających z oszczędzania korzyściach.
 • Audytor energetyczny

  Oszczędzanie energii
  Forum dotyczące oszczędności energii. Znajdziesz tu zarówno informacje dotyczące technologii, jak i parametrów wzorcowego budynku. Jest tu również możliwość uzyskania oceny standardu energetycznego domu po wypełnieniu ankiety.
 • Egoterm

  Ekspertyzy
  Firma przeprowadza audyt energetyczny i ekspertyzy dotyczące kosztów ogrzewania oraz zużycia energii, termowizje i termomodernizacje wraz z pozyskiwaniem wsparcia finansowego. Szczegóły - na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Termocent - badania termowizyjne budynków ::

Nasza ocena:
Adres: http://termocent.com/

Ulica: ul. Smoluchowskiego 6/1

Miasto: Kraków
Kod: 30-069
NIP:

Telefon: 530 105 398
Opis:

Poprawa izolacyjności oraz szczelności hal chłodniczych oraz pomieszczeń klimatyzowanych przynosi znaczące korzyści ich właścicielom. Wszak produkcja ciepła jest o wiele tańsza, niż chłodzenie. Firma Termocent.com proponuje badanie termowizyjne i test szczelności , który pozwala znaleźć miejsca ubytków i je uszczelnić.