Podobne strony

 • MODJO

  Ambient
  W zeszłym roku rozgrzewali wszytkich fanów piosenką "Lady", teraz masz okazję poznać ich pierwszy album, który jest utrzymany w klimacie muzyki pop-house. Jeżeli chcesz poznać bliżej grupę, skład, najnowszy album, galerię zdjęć - wejdź na stronę.
 • Dinolandia - Park Dinozaurów

  Inne
  W Dinolandii, magicznym miejscu, wyczarowanym na wzór czasów prehistorycznych, zobaczysz naturalnej wielkości figury dinozaurów, zagrasz w mini golf oraz spróbujesz swoich sił na ściankach do wspinaczki.
 • Sala zabaw Gdańsk

  Rozrywka
  Park rozrywki Loopy's World dla dzieci w Gdańsku. Profesjonalne sale zabaw, wykwalifikowany personel, park linowy i mnóstwo innych atrakcji, takich jak organizacja urodzin dla dzieci. Zapraszamy!
 • Park rozrywki - Zatorland

  Rozrywka
  Podstawowe elementy nadzwyczaj wszechstronnej idei polskich Parków Rozrywki ZATORLAND zawierają rozległy Park Dinozaurów (zawierający ożywione okazy monumentalnych eksponatów prehistorycznych gadów, w tym najogromniejszą figurę T-Rexa) oraz Park Mitologii, w którym dzieci i dorośli mogą w przystępny i zajmujący sposób zapoznać się z wierzeniami antycznych Greków bądź Rzymian, strojami, architekturą. Na miejscu w Parku ZATORLAND mieści się także kino 5D, oferujące ekspresywne wrażenia zapachowe wraz z wrażeniami klimatycznymi, takimi jak poryw wiatru bądź opady śniegu. Dodatkowe szczegóły dotyczące zakresu działań Parków Rozrywki zawarto na stronie www.
 • Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena w Szczecinie

  Rozrywka
  Kids Arena to park rozrywki i bawialnia w Szczecinie, gdzie jest ponad 90 atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia dodatkowe, edukacyjne, park trampolinowy, kino sferyczne, 8 sal urodzinowych, restauracja stworzona z myślą o rodzinach z dziećmi oraz półkolonie w Szczecinie. Park organizuje ponadto imprezy okolicznościowe, baby shower, zajęcia grupowe i dla matek z dziećmi, spotkania biznesowe, pikniki firmowe, spotkania rodzinne.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Energylandia - Rodzinny Park Rozrywki ::

Nasza ocena:
Adres: https://energylandia.pl/

Ulica: aleja 3 Maja 2

Miasto: Zator
Kod: 32-640
NIP:

Telefon: 724 222 000
Opis:

Jak zabawa, to tylko w Zatorze, a jak Zator to przede wszystkim Energylandia. Tutejszy Rodzinny Park Rozrywki znany jest już w całej Europie. Nic dziwnego! Oferuje swoim gościom ogrom atrakcji, a wśród nich najbardziej ekstremalne urządzenia dla prawdziwych śmiałków, którzy chcą zaznać adrenaliny na najwyższym poziomie.