Podobne strony

 • Balanda - fabryka reklamy

  Reklama świetlna, neony
  W zamieszczonej na stronie ofercie firmy znajdziesz reklamę świetlną, wizualną, dekoracje świąteczne, szyldy itp.
 • Roxy - firma dekoratorska

  Kwiaciarnie
  Strona firmy dekoratorskiej i jednocześnie sklepu z dekoracjami i kwiatami. Na stronie znajdziesz ofertę i dane kontaktowe.
 • Liwczycki - Produkcja girland świerkowych i stroików

  Aranżacja wnętrz
  W ofercie firmy znajdziesz: girlandy świerkowe, stroiki i inne ozdoby dla domu oraz firmy, a także dekoracje świąteczne na Boże Narodzenie i inne okazje.
 • Decor Light Sp. z o.o.

  Branże inne
  Firma jest producentem elementów dekoracyjnych z węży świetlnych i żarówek (dekoracje świąteczne, dekoracje świetlne, oświetlenie miast, reklama świetlna itp). Znajdziesz tu informacje o firmie, ofertę, wzory, galerię oraz dane teleadresowe z mapką lokalizacyjną.
 • AKANT - Firma ogrodnicza

  Kwiaty, ogrody, dom
  Profesjonalne systemy nawadniania, kompleksowa realizacja ogrodów, oświetlenie ogrodowe, oczka wodne, japońskie latarnie. Na stronie pełna i szczegółowa oferta firmy.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Dekoracje świąteczne - happenings.pl ::

Nasza ocena:
Adres: happenings.pl

Ulica: Spokojna 50a

Miasto: Koszalin
Kod: 75-256
NIP: 6691161854

Telefon:
Opis:

Firma happenings.pl specjalizuje się od 2013 roku w dekoracjach wszelakiej maści w tym na święta, boże narodzenie, śluby i wesela, urodziny oraz komunie czy chrzciny. Szeroki wybór asortymentu, towar z najwyższej półki, importowany bezpośrednio od dostawców z Polski, jak i całej Europy w tym Holandia, Niemcy, Czechy. Prowadzimy również sklep stacjonarny w którym doradzam i podpowiadamy jak odpowiednio udekorować pomieszczenie/lokal pod imprezę okolicznościową.