Podobne strony

 • Instytut Telekomunikacji i Akustyki Politechniki Wrocławskiej

  Akustyka
  Witryna omawia strukturę Instytutu oraz odsyła do poszczególnych jednostek.
 • Zakład Analizy i Przetwarzania Sygnałów Akustycznych

  Akustyka
  Przedstawienie pracowników i historii Zakładu, tematyki badawczej (analiza i przetwarzanie sygnałów akustycznych, sygnały mowy w komunikacji z maszynami), prac naukowych z dziedziny akustyki oraz oferty współpracy z przemysłem.
 • Horn Distribution

  Sprzęt audio
  Dystrybutor sprzętu hi-fi - hi-end. Znajdą tu coś dla siebie zarówno początkujący audiofile jak i znawcy przedmiotu. Historia firmy Denon, promocje wzmacniacze, opisy produktów, świat DVD.
 • Pol-Audio

  Sprzęt audio
  Jeden z najstarszych działających na rynku dystrybutorów działających na rynku Hi-Fi/Hi-End. Lista dealerów, ceny prezentacje producentów sprzętu.
 • Akkus

  Sprzęt audio
  Wszystko co związane z elektroakustyką. Głośniki, mikrofony, elementy RLC, zestawy do montażu, oprogramowanie, systemy pomiarowe dla głośników i do badania akustyki pomieszczeń, literatura, płyty testowe.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Eko-Akustyka - analizy hałasu i pomiary akustyczne ::

Nasza ocena:
Adres: http://eko-akustyka.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Eko Akustyka to profesjonalne rozwiązania w zakresie pomiaru hałasu w przemyśle. Działamy na rynku od kilku lat, w naszej ofercie znajduje się pełna analiza akustyczna, dzięki której będziesz w stanie jeszcze lepiej dobrać odpowiednie systemy wygłuszania. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej szczegółów, to nie czekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z pełną propozycją pod podanym numerem.