Podobne strony

 • Wynagrodzenia

  Inne
  Wortal całkowicie poświęcony problematyce wynagrodzeń i metod wynagradzania. Co to jest Salary Survey (Raport płacowy) i jak go wykorzystać? Jak wynagradzać, czyli sposoby budowania oraz usprawnienia systemów wynagrodzeń. Zarobki menedżerów, struktura płac, bonusy, benefity, wynagrodzenia kafeteryjne. Jak motywować przez wynagrodzenie? Płaca w świetle przepisów Kodeksu Pracy i ustaw. Dane o wynagrodzeniach na świecie i w Polsce. To przykładowe zagadnienia które porusza ten serwis.
 • PortalPracy.pl

  Praca
  Praca tymczasowa, pośrednictwo pracy, doradztwo personalne – tym zajmuje się agencja zatrudnienia Platforma Pracy - Labour Ant. W serwisie agencji możesz zostawić swoje CV, albo poszukać pracowników. Edukacja, nauka, staże i praktyki - to działania z zakresu rynku pracy którymi firma też się zajmuje. Ponadto oferuje pełną obsługę firm w zakresie outsourcingu pracowniczego, kadr i płac oraz finansowo-ksiegowego.
 • ADM Consulting

  Biura_rachunkowe
  Biuro rachunkowe zajmujące się także doradztwem gospodarczym, zagadnienia kadrowe, ZUS, płace, wyceny; witryna zawiera ofertę usług oraz bieżące wiadomości z zakresu prawa podatkowego i innych regulacji prawnych
 • Polska Agencja Pracy Tymczasowej

  Pośrednictwo pracy
  Strona agencji pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy o ogólnopolskim zasięgu.
 • Agencja Pracy Tymczasowej Leader Service sp. z o.o.

  Pośrednictwo pracy
  Strona Agencji Pracy Tymczasowej. Dla firm: leasing pracowniczy, merchandising. Dla pracowników oferty pracy: za granicą, tymczasowej, dodatkowej.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Praca za granicą - intensive-group.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.intensive-group.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasza firma działa jako agencja pracy za granicą, jak i pracy tymczasowej. Gwarantowana jest przez nasz rzetelność i kompetencja w realizacji codziennych zadań. Intensive Group jako marka związana z branżą rekrutacji i doradztwa personalnego upowszechnia dobre praktyki, ułatwiając najważniejszym podmiotom rynku pracy nawiązywanie współpracy i realizację założonych celów. Warto zatem zapoznać się z naszą ofertą na stronie www.