Podobne strony

 • Projekt Gutenberg

  Projekty internetowe
  Po wynalezieniu druku przez Jana Gutenberga książki stały się dostępne dla szerokiego grona odbiorców. W 1971 roku Michael Hart - amerykanin rozpoczął Projekt Gutenberg, mający na celu jeszcze większy i swobodniejszy dostęp do literatury. Rozpoczął wraz z innymi internautami przepisywanie (lub skanowanie) i zamieszczanie w internecie książek, które nie są już objęte prawami autorskimi. Do chwili obecnej zgromadzono ich prawie 3000. Są to m. in. Biblia, Koran, dzieła literatury starożytnej, wystąpienia amerykańskich prezydentów, słowniki, akty prawne, dokumenty międzynarodowe oraz powieści pisarzy takich jak: May, Twain, Kipling, Darwin, Doyle, Dumas, Sienkiewicz, Dostojewski i wielu innych. Wszystkie teksty są w języku angielskim i są w postaci skompresowanego pliku tekstowego. Najwygodniej pobierać je z mirrorów europejskich projektu.
 • Programmer's File Format Collection

  Informatyka
  Jeżeli chcesz "dobrać się" do jakiegoś pliku, ale nie znasz jego struktury wewnętrznej, to zaglądając tu jest duża szansa, że znajdziesz opis jego formatu. Całość została podzielona na kategorie tematyczne (m.in. archiwa, gry, bazy danych).
 • Fascynujący świat...

  Internetowe biblioteki
  Włodzisław Duch udostępnił w sieci pełne wersje swoich dwóch książek: "Fascynujący Świat Komputerów" oraz "Fascynujący Świat Programów Komputerowych".
 • GeneratorX

  Komputery - sprzęt
  Serwis, w którym znaleźć można księgarnię z literaturą informatyczną firmy Helion. Sklep oferujący osprzęt, akcesoria i części komputerowe, dział Gry - tu znajdziecie opisy przejścia, poradniki i tipsy do gier. Dodatkowo biblioteka sterowników, animowane gify, programy typu freeware i shareware oraz uaktualnienia.
 • Zapachy Perfumy Wody Toaletowe Ebook

  Rejestracja stron
  Strona stworzona dla pokazania możliwości pozycjonowania stron www. Służy jako reklama aukcji jej autora w serwisie Allegro.pl.


:: Darmowe ebooki ::

Opis:

Serwis to największa w Polsce baza darmowych i legalnych książek elektronicznych

Słowa kluczowe: