Podobne strony

 • Fotografia Ślubna Robert Borecki

  Firmy wg branży
  Serdecznie zapraszam do odwiedzania mojej strony poświęconej fotografii ślubnej na Podlasiu. Strona podzielona jest na kategorie tematyczne, oraz od niedawna podpięty jest pod nią blog gdzie zamieszczam aktualne zdjęcia ślubne. Mieszkam na Podlasiu lecz fotografuje także w innych rejonach kraju. Reportaż ślubny, czy plener ślubny to sentencja nowoczesnej fotografii pamiątkowej.
 • Fotografia Ślubna i Okolicznościowa - Tomasz Zakrzewski

  Firmy wg branży
  Obsługa ślubów, wesel, chrztów, studniówek oraz innych imprez. Sesje plenerowe oraz studyjne. Fotoalbumy, fotoksiążki i odbitki tradycyjne.
 • Studio fotograficzne

  Firmy wg branży
  Prezentujemy stronę internetową fotograf Magdaleny Niemyjskiej, która swoją działalność prowadzi na terenie Białegostoku. Oferuje sesje ślubne, okolicznościowe, portretowe oraz reportaże z różnych uroczystości. W szczególności specjalizuje się w fotografii ślubnej, wykonuje zdjęcia z przygotowań, ceremonii zaślubin, przyjęcia weselnego oraz indywidualne sesje w plenerze. Zdjęcia wykonane przez Magdalenę Niemyjską idealnie oddają klimat i emocje tego wyjątkowego dnia.
 • Fotograf ślubny - Inspiruje nas miłość - Foto Malarz

  Kultura i sztuka
  W każdym kadrze zatrzymamy na zawsze magiczne chwile opowiadając romantyczną historię Waszej miłości. W kreatywnym scenariuszu ślubnej sesji fotograficznej odegracie dwie główne role, a my każdym zdjęciem uchwycimy emocje przygotowań, magię przysięgi, radość zabawy i nastrojowe momenty pełne wzruszeń. Odkryj naszą ofertę projektowaną doświadczeniem i pasją rejestrowania szczęśliwych chwil, które może dać tylko miłość oraz spełnione marzenia.


:: Piotr Dec fotograf ślubny Białystok ::

Opis:

Witam.
Oferuję profesjonalną obsługę fotograficzną na ślub, wesele lub inną okoliczność. Moja specjalnością jest fotografia ślubna i portretowa. Zapewniam wysoką jakość zdjęć, oraz szybkie terminy realizacji, a to wszystko w umiarkowanej cenie. Fotografią zajmuje się od dawna i posiadam duże doświadczenie w tej dziedzinie. Pracuję wyłącznie na sprzęcie renomowanej marki Canon. W trakcie reportażu stoję na uboczu i obserwuję. Patrząc przez obiektyw łapię... uwieczniam ważne chwile i emocje...