Podobne strony

 • Mandam Sp. z o.o

  Maszyny rolnicze
  Wizytówka firmy zajmującej się produkcją systemów bram i ogrodzeń, systemów zdalnego sterowania, maszyn rolniczych, odśnieżarek, odkuwek i odlewów. Wysoka jakość produktów pozwoliła firmie na rozwinięcie szerokich kontaktów handlowych w kraju i za jego granicami.
 • BILBO Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Firma sprzedaje systemy drzwi garażowych i przegród przeciwpożarowych na potrzeby budownictwa indywidualnego i przemysłowego. Na stronach firmowych uzyskasz informacje o ofercie sprzedaży, ankiety klientów, adresy kontaktowe.
 • GATES

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Spółka dostarcza bram garażowych i przemysłowych oraz systemów przeładunkowych firm szwedzkich. W prezentacji informacje o produktach, technologii wykonania, właściwościach. Również o historii zakładu i jego partnerach handlowych.
 • BiG TOR S.C.

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Spółka dostarcza bram wjazdowych. Na stronie podaje informacje techniczne, dane adresowe oraz ankietę dla użytkownika.
 • Dawid

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Firma dostarcza taśm transporterowych z drutu, sita zwykłe szczelinowe i hartowane, siatki wielokarbowe i wytłaczane w tym dekoracyjne. Na stronie informacje o produktach firmy, dane adresowe, oferta handlowa.


:: Mat-Pol - ogrodzenia Białystok ::

Nasza ocena:
Adres: http://mat-pol.com.pl

Ulica: Nowowarszawska 115A

Miasto: Białystok
Kod: 15-206
NIP:

Telefon: 857434094
Opis:

Firma „MAT-POL” KAZIMIERZ PLATA z Białegostoku od lat rozpoznawana jest na lokalnym rynku jako dostawca najlepszych ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych, rolet zewnętrznych antywłamaniowych czy bezawaryjnych bram garażowych. To jednak nie wszystko, oferta firmy jest znacznie bogatsza, a obejrzeć ją można odwiedzając stronę firmy lub punkt sprzedaży. Jeżeli interesuje cię wysoka jakość za rozsądne pieniądze, zrób to koniecznie.