Podobne strony

 • Stomil-Poznań S.A.

  Przemysł gumowy
  Oficjalna strona poznańskiego producenta opon do samochodów osobowych, ciągników, autobusów, przyczep, wózków. Poza tym firma produkuje wyroby gumowe. Firma prezentuje także posiadane certyfikaty i powiązania z firmą Bridgestone.
 • FTT Wolbrom

  Tworzywa sztuczne
  Producent wieloprzekładowych i jednoprzakładowych taśm trudnopalnych, taśm zwykłych i specjalnych np. zbrojonych lub ogniotrwałych, płyt i okładzin gumowych, pas pędnych. Na stronie informacje o historii zakładu, dane rejestracyjne i kierunkach rozwoju .
 • Wolmot Sp. z o. o.

  Przemysł gumowy
  Firma produkuje szeroką gamę wyrobów gumowych dla motoryzacji tj.: przewody przestrzennie kształtowane do układów: chłodzenia, ogrzewania, paliwa; węże gumowe do: benzyny i olejów, wody, powietrza, środków spożywczych, spryskiwaczy szyb; oraz techniczne wyroby gumowe formowe i cięte, wzmocnione i bez wzmocnienia. Wolmot produkuje przewody gumowe dla motoryzacji, do samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników oraz dla przemysłu lotniczego do samolotów i śmigłowców.
 • Jarma

  Przemysł gumowy
  Firma specjalizuje się w wykonywaniu dekoracji z balonów. Na życzenie Jarma wykonuje nadruki na balonach.
 • Guma

  Inne
  Strona, z której dowiesz się jak i za ile można wyprodukować piękne obrazy w gumie. Autor strony dokładnie opisał zarówno proces tworzenia jak i to gdzie, za ile i w jaki sposób można zdobyć potrzebne odczynniki.


:: Zakład Produkcyjny "GUMET" w Kraśniku ::

Nasza ocena:
Adres: https://gumet.pl/


Opis:

Szukasz sprawdzonego producenta uszczelek gumowych, kulek łożyskowych czy pierścieni ABS? Jeśli tak to zakład produkcyjny Gumet spełni Twoje oczekiwania. Nasza doświadczona kadra, wykona nawet najtrudniejsze zamówienie, w krótkim czasie. Zaufaj naszemu ponad 30-letniemu doświadczeniu i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.