Podobne strony

  • Rolnicza 8/10

    Ekonomia
    Jeśli są Państwo zainteresowani niekonwencjonalnymi metodami stawiania domów, zachęcamy do poznania się z propozycją firmy DOMTOP. Nasza siedziba mieści się w Zgierzu i Łodzi, natomiast działalność obejmuje całą Polskę. Stawiamy nie tylko całoroczne domy, ale i letniskowe. Materiałem, który stosujemy jest wysokogatunkowe drewno pochodzenia polskiego, poddane specjalistycznej obróbce. Jest to zapewnieniem solidności i długoletniej funkcjonalności. Pracujemy na własnych projektach, jednak jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł naszych klientów. Naszą metodą jest tradycja, z wykorzystaniem nowoczesnych elementów. Na życzenie klienta jesteśmy też w stanie stworzyć wyposażenie wnętrz, zabudowę klatek schodowych, kuchni, łazienek, balkonów, antresoli,oraz wielu innych. Zachęcamy do odwiedzenia tej strony.
  • DOMTOP DOMY Z BALI ŁODŹ

    Firmy wg branży
    Profilem naszej działalności są funkcjonalne oraz ekologiczne domy całoroczne i letniskowe, jakich materiałem podstawowym i jedynym jest wysokogatunkowe drewno, pochodzenia polskiego, poddane fachowej obróbce. Przy pracy stosujemy standardowe metody, nie zapominając jednak o nowoczesnych rozwiązaniach…. Pracujemy w oparciu o własne projekty, i pomysły naszych klientów. Wyróżnia nas niebywała elastyczność, w związku z jaką jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego projektu.


:: Domy z drewna ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wood-house.net.pl

Ulica: ul. Sikorskiego 35/5

Miasto: Czaplinek
Kod: 78-550
NIP:

Telefon: 502 165 998
Opis:

Przedstawiamy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. Specjalizujemy się w budowie szkieletowych domów drewnianych tzw. domów kanadyjskich. To całoroczne domy jednorodzinne, które cieszą się popularnością już nie tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Skandynawii czy Niemczech ale także w Polsce. Nasze domy drewniane z powodzeniem sprawdzają się w naszym klimacie.