Podobne strony

 • Kancelarie.info.pl - adwokat, notariusz, radca prawny, windykacja...

  Serwisy prawnicze
  Serwis Kancelarie.Info.PL powstał z myślą o osobach prywatnych jak i firmach poszukujących wszelkiego rodzaju pomocy prawnej (kancelarie radców prawnych, adwokackie, notariusze) lub szeroko pojętych usług finansowych (obsługa rachunkowa, doradztwo podatkowe, doradztwo inwestycyjne, windykacja). Podział według kategorii działań oraz podział regionalny całego kraju umożliwiają szybkie i sprawne wyszukanie interesującej firmy / grupy firm.
 • Kancelaria Adwokacka

  Informacje_o_kancelariach
  Kancelaria Adwokacka Robert Ofiara.
 • Kancelaria prawna Warszawa

  Prawo i podatki
  Nie można zaprzeczyć, że spółki często nastręczają nam wielu kłopotów. Niekiedy ich źródłem jest nasz wspólnik, z którym współpraca raptownie przestała się układać. Warto wówczas poprosić o pomoc radcę prawnego, który doradzi nam, co możemy zrobić w takiej sytuacji. Być może najlepszym rozwiązaniem okaże się pozew o wyłączenie wspólników, dzięki któremu uwolnimy się od kłopotliwych współpracowników. Na wszystkie te oraz wiele innych spraw, z chęcią przychodzi nam kancelaria prawnicza TEDA. Jeżel
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Brzozowski

  Prawo i podatki
  Kancelaria radcy prawnego Łukasza Brzozowskiego w Warszawie zapewnia kompleksową pomoc prawną swoim klientom indywidualnym, przedsiębiorcom oraz wspólnotom mieszkaniowym i fundacjom. Doradzamy w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, handlowego, rodzinnego i spadkowego. Kancelaria specjalizuje się w windykacji należności. Ważną działalnością jest również doradztwo w zakresie prawa internetowego, prawa nieruchomości. Radca prawny Łukasz Brzozowski prowadzi sprawy odszkodowawcze.
 • ul. Puławska 12 lok. 14

  Prawo i podatki
  Warszawska Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Piotra Panka wyposaża mieszkańców miasta oraz najbliższych jego okolic w kompetentne, prezentujące najwyższy poziom, usługi z obszaru doradztwa i przedstawicielstwa prawnego. Naszym szczególnym zainteresowaniem cieszą się sprawy cywilne powiązane z kwestiami rodzinnymi i spadkowymi. Nie boimy się jednak podejmować wyzwań połączonych z prawem karnym oraz gospodarczym. Pomagamy tym wszystkim, którzy czują się pokrzywdzeni zapadłym w czasie procesu karnego wyrokiem, prezentujemy podmioty gospodarcze, świadczymy stałą obsługę prawną. Kontakty z klientami opieramy na niezmiernie jasno i precyzyjnie ustalonych regułach. Owocuje to obustronnym zaufaniem i umożliwia nam na nawiązywanie długofalowych relacji zarówno z biznesmenami, jak i klientami prywatnymi. Więcej szczegółów na temat wszystkich naszych usług odnaleźć można na stronie:


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Kancelaria Józefa Ostafina - Adwokat Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://adwokatostafin.waw.pl/

Ulica: Polna 50

Miasto: Warszawa
Kod: 65-644
NIP: 6811831778

Telefon: 500 196 970
Opis:

Kancelaria adwokacka Józefa Ostafin świadczy pomoc prawną dla osób prawnych i fizycznych w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa karnego oraz administracyjnego.