Podobne strony

 • Alfa Norma Sp. z o.o.

  Piasek, kruszywa
  Specjalistyczna firma budowlana zajmuje się sprzedażą kruszyw budowlanych i drogowych oraz budową i remontami dróg, placów i parkingów. W zakresie kruszyw firma oferuje grysy bazaltowe, granitowe, marmurowe, piasek, żwiry, kruszywa betonowe, kostkę granitową, pospółkę. W zakresie robót proponuje prace ziemne, brukarstwo, urządzanie terenów zielonych, roboty ziemne oraz drogowe.
 • Pollytag

  Piasek, kruszywa
  Zakład produkcji kruszyw sztucznych oraz betonów. Kruszywo wytwarzane jest z popiołów lotnych elektrociepłowni o drobnym uziarnieniu i stosowane zależnie od frakcji do różnych elementów prefabrykacji i robót betoniarskich. Na stronach serwisu opis technologii produkcji i charakterystyka techniczna..
 • Dolomit

  Kopalnie inne
  Strona kopalni dolomitu. W jej ofercie mozna znaleźć nawozy i kruszywa budowlane.
 • Betoniarnia

  Beton
  Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów Sp. z o.o. - beton towarowy, kruszywa budowlane, wyroby betonowe. Pełna lista oferowanych produktów i dane kontaktowe - na stronie.
 • STONBRUK - Firma Brukarska, Przerób Kamienia Budowlanego

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma zajmuje się kompleksowym wykonywaniem nawierzchni z kostki granitowej oraz produkcją kostki i elementów z granitu. Na stronie: o firmie, galeria, oferta i kontakt.


:: kruszywaags.com ::

Opis:

Podczas budowy dróg wykorzystuje się dużą liczbę materiałów, a jakość każdego z nich wpływa na końcowy rezultat. Wytrzymałość nawierzchni drogi w dużej mierze zależy od użytego materiału takiego jak kruszywa krakow. Dlatego wybór rodzaju kruszywa drogowego jest bardzo rygorystyczny, ponieważ zależy od niego jakość dróg, wytrzymałość konstrukcji, co z kolei przekłada się na bezpieczeństwo.