Podobne strony

 • Da-Med

  Sprzęt medyczny
  Sprzedaż aparatury do diagnostyki obrazowej. Firma oferuje ultrasonografy i rentgeny - nowe i używane. Na stronie znajdziesz dane techniczne i ceny.
 • Elpol Sp. z o. o.

  Konstrukcje metalowe
  ELPOL to m.in. Zakład Usług Budowlanych i Konstrukcji Aluminiowych, zajmujący się kompleksowymi usługami w zakresie budownictwa ogólnego, mieszkaniowego, przemysłowego i specjalistycznego oraz wykonywaniem i montażem wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. W ramach ELPOLU działa również spółka ELTO produkująca okucia budowlane oraz ciągniki, a także: Zakład Usług Telekomunikacyjnych oraz Ośrodek Techniki Ultradźwiękowej TESON. Ośrodek jest producentem ultrasonografów najnowszej generacji. Znajdziemy tutaj szczegółowe dane techniczne dotyczące oferowanego sprzętu medycznego.
 • Surgimed

  Sprzęt medyczny
  Firma zajmuje sie serwisem sprzętu medycznego i komputerowego. Świadczy usługi informatyczne w zakresie instalacji i konfiguracji serwerów na różnych platformach systemowych.
 • Polrentgen Sp. z o.o.

  Sprzęt medyczny
  Firma oferuje profesjonalny sprzęt medyczny i weterynaryjny oraz pomoc w finansowaniu zakupu.
 • Medicum

  Produkcja leków
  Centrum Medicum Poland - producent żeli do diagnostyki medycznej, parafarmaceutyków i kosmetyków. Na stronie szczegóły oferty oraz zaproszenie do współpracy dla firm, hurtowni, gabinetów oraz odbiorców indywidualnych.


:: Rekondycjonowane usg - Medcorp.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://medcorp.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma Medcorp działa na rynku realizowania sprzedaży urządzeń do diagnostyki obrazowej w medycynie, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić echokardiografy czy ultrasonografy, które są sprawdzonych marek voluson, a także cechują się najwyższej jakości wykonaniem. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie firmowej!