Podobne strony

  • SoftARCH Poland

    CAD
    SoftARCH Polska zajmuje się dystrybucją oprogramowania CAD przeznaczonego dla architektów, urbanistów, projektantów wnętrz oraz konstruktorów. Na stronie znajdują się opisy programów, informacje o firmie, a ponadto lista mailingowa oraz wersje demo oferowanych produktów. [eng]
  • Oprogramowanie CAD/CAM dla przemysłu i edukacji

    Komputery i internet
    Jesteśmy dystrybutorem oprogramowania do projektowania, zarządzania, symulacji. CAD 3D CAM CAE PDM PLM. Wdrażamy rozwiązania SOLIDWORKS, SWOOD, ALPHACAM, SOLIDCAM, SURFCAM i DraftSight w firmach oraz edukacji. Prowadzimy szkolenia oraz audyty.Oprócz profesjonalnych aplikacji ułatwiających pracę inżynierów w ofercie znajduje się sprawdzony dedykowany sprzęt komputerowy. Usługi oferowane są firmom na terenie całego kraju.


:: Oprogramowania CAD CAM - CAM Technology ::

Nasza ocena:
Adres: http://camtechnology.pl/

Ulica: ul. Wiktora Przybyły 1

Miasto: Bielsko-Biała
Kod: 43-300
NIP:

Telefon: 33 822 10 67Kategorie:

Opis:

CAM Technology to jedyna w Polsce firma zajmująca się wsparciem technicznym, wdrażaniem, optymalizacją i sprzedażą zaawansowanego oprogramowania CAM - hyperMILL. Tworzy rozwiązania dla każdego typu przemysłu, oferuje m. in. profesjonalne oprogramowania CAM do obróbki w 2D, 3D i w 5-osiach, a także CAM do obróbki specjalnej i tokarskiej. CAM Technology przeprowadzi audyt i zbada Państwa potrzeby, współpracuje z firmami od produkcji detali wielkogabarytowych aż po implanty i elementy medyczne.