Podobne strony

 • Centroterm

  Wyposażenie wnętrz
  Firma handlowa prowadzi sprzedaż hurtową artykułów sanitarnych i instalacyjnych. W swej ofercie posiada wanny, prysznice, natryski, brodziki, sedesy, instalacje sanitarne, zawory, umywalki, baterie łazienkowe, kotły centralnego ogrzewania oraz inne artykuły instalacyjne i grzewcze.
 • BUDOTECHNIKA

  Technika grzewcza
  Sprzedaż, wykonawstwo i serwis w zakresie techniki grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej.
 • Hudrauliczny.pl

  Budowlane
  Sklep internetowy z artykułami sanitarnymi. Oferta obejmuje produkty od ceramiki (bidety, brodziki, umywalki, wanny, wc), poprzez meble łazienkowe, baterie, natryski i zlewy, po urządzenia C.O. (pompy, termokominki itd).
 • Soho Wyposażenie Łazienki

  Inne
  Sklep internetowy z bogatą ofertą armatury łazienkowej.
 • InteligentnaDeska.pl - automatyczna deska sedesowa

  Firmy wg branży
  Każdy kto zechce się zdecydować na propozycje naszej firmy może być pewny, że jego firma podniesie prestiż. Przygotowaliśmy inteligentną deskę toaletową, która ma za każdym razem naciąganą jednorazową folię, która będzie gwarantować użytkownikom takiej toalety pełną higienę i psychiczny komfort. To taka opcja, która jest skierowana przede wszystkim do miejsc publicznych, gdzie z toalety stale korzysta wiele osób.


:: Sedesy, deski sedesowe - SEDESY.PL ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.sedesy.pl/

Ulica:

Miasto: Konin
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Potrzebujesz najwyższej jakości deski sedesowej? Sprawdź sklep Sedesy.pl Posiadamy ogromny wybór sedesów, desek sedesowych oraz zawiasów. Wszystkie produkty, które są dostępne w naszym sklepie pochodzą od uznanych producentów takich jak np. Oras. Głównym atutem naszej firmy jest bardzo wysoka jakość produktów oraz profesjonalne podejście do każdego zamówienia. Przejdź do naszego sklepu online i wybierz coś dla siebie.