Podobne strony

 • RAFA s.c.

  Handel wyrobami hutniczymi
  Strona producenta wyrobów metalowych oraz z blach stalowych, nierdzewnych i kwasoodpornych (chromoniklowych, ocynkowanych, aluminiowych) dla budownictwa, wentylacji, klimatyzacji, energetyki, elektroniki i medycyny. W ofercie znaleźć można kratki wentylacyjne i kominkowe, taśmy montażowe, złączki, uchwyty itd.
 • Koss

  Klimatyzacja
  Na stronie zapoznasz się z historią oraz ofertą firmy zajmującej się wentylacją oraz klimatyzacją.
 • ANWIX

  Klimatyzacja
  Na stronie producenta kratek wentylacyjnych i anemostatów znajdziesz m.in. informacje o firmie, foto ofertę i tabelę wymiarów.
 • ErgoEden - Kratki Wentylacyjne

  Sklepy internetowe
  ErgoEden - firma zajmująca się sprzedażą innowacyjnych kratek wentylacyjnych. W ofercie ErgEden znajda Państwo następujące typy kratek wentylacyjnych: kratkę wentylacyjną okrągłą, kratkę wentylacyjną kwadratową, Ergokratkę wentylator łazienkowy, dekoracyjne kratki wentylacyjne okrągłe i kwadratową. ErgoEden powstało z myślą o osobach, które cenią sobie dbanie o środowisko, a także oszczędzanie. Autoaktywna kratka wentylacyjna to produkt, który z pewnością pomoże Ci zadbać o zdrowie Twoje i Twoje


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Kratki wentylacyjne - gappy.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://gappy.pl

Kategorie:

Opis:

Nasze kratki wentylacyjne są wykonywane ręcznie z ceramiki przez co są wyjątkowe. Każdą kratkę można pomalować, dzięki czemu idealnie się wpasuje w wnętrze. Nasza oferta jest wyjątkowa ponieważ jest zaprzeczeniem tego co znajduje się na rynku, gdzie można kupić kratki wentylacyjne wykonane z plastiku.