Podobne strony

  • wirtualny alkomat

    Medycyna i zdrowie
    Jeżeli nie wiesz, ile alkoholu siedzi w Tobie, możesz to sprawdzić bez używania prawdziwego alkomatu. Nasza strona pozwala na jedynie przy pomocy interneut, oraz ściśle określonych informacji, na określenie tego, ile alkoholu masz jeszcze w organiźmie. Ta informacja może być dla wielu istotna, dlatego postanowiliśmy przygotować w pełni udoskonalone narzędzie, które przy pomocy internetu wykonuje dobrze swoją pracę. Podaj wszystkie dane precyzyjnie i dzięki nim dowiesz sie, kiedy w pełni wytrzeźwiejesz.
  • Najlepszy alkomat online

    Motoryzacja i transport
    Każdy miłośnik mocnych trunków powinien zapamiętać adres mojej strony. Zanim podejmiesz decyzję o prowadzeniu samochodu skorzystaj z mojego wirtualnego alkomatu. Jeśli wynik jest większy od zera, potwierdź jeśli masz taką możliwość badaniem alkomatem z certyfikatem. Aplikacja oblicza ilość promili wykorzystując algorytm podobny do tego, który przelicza ilość promili alkoholu w wydychanym powietrzu.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: alkomat wirtualny - Promil-Lab ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.promil-lab.pl/

Ulica: Leszczyńskiego 4 lok. 25

Miasto: Wrocław
Kod: 50-078
NIP: 6472415409

Telefon: (71) 757 50 53
Opis:

Wyjście za znajomymi? Nie odmawiaj sobie alkoholu. Sprawdź kiedy wytrzeźwiejesz. Promil-Lab ma dla Ciebie alkomat wirtualny, który wyliczy jak długo będziesz znajdował się pod wpływem alkoholu. Wystarczy się zarejestrować i podać odpowiednie dane. Zapraszamy również do kącika 'porady'