Podobne strony

  • Kompensja

    Ekonomia
    Najwyższa jakość usług oferowanych przez firmę Kompensja wynika z gruntownego i specjalistycznego przygotowania naszych fachowców. Od wielu lat zajmują się oni dochodzeniem odszkodowań od firm ubezpieczeniowych czy z OC sprawcy i posiadają w tej dziedzinie spore sukcesy. Dlatego, jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która uzyska dla Ciebie najwyższą możliwą pomoc koniecznie skontaktuj się z nami!
  • Odszkodowania OC - debitum.com.pl

    Ekonomia
    W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom już od prawie 20 lat usługi odzyskiwania odszkodowań przy ubezpieczeniach majątkowych, osobowych, komunikacyjnych. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić wsparcie ze strony zespołu doświadczonych specjalistów począwszy od konsultantów, którzy mogą dojechać do naszych klientów, poprzez rzeczoznawców, aż po prawników, którzy gwarantują skuteczne prowadzenie spraw.


:: Beker Polska - Dopłaty do odszkodowań OC ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.bekerpolska.pl/

Ulica: Podstolińska 3

Miasto: Zaniemyśl
Kod: 60-328
NIP: 7792467101

Telefon: +48 502 160 670
Opis:

Firma Beker Polska to jeden z liderów na polskim rynku dopłata do odszkodowań z OC. Firmę cechuje rzetelne podejście do klienta oraz wysoka skuteczność. Każdy kto otrzymał zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy powinien wiedzieć, że może uzyskać dodatkowe pieniądze, a firma Beker Polska może takowe zaoferować za prawo do szkody. Firma nie oferuje pomocy w odzyskaniu odszkodowania, ale pewne pieniądze, które możesz otrzymać w ciągu kilku dni od przesłania dokumentów szkodowych. Niezależnie od tego,