Podobne strony

 • Kancelaria Doradztwa Prawnego

  Prawo i podatki
  Umiejscowiona w Zamościu Kancelaria Doradztwa Prawnego, Gospodarczego i Finansowego ABSOLUTIO zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Świadczymy kompleksową pomoc klientom w zawiłej sytuacji życiowej oraz finansowej. Posiadamy ogromną wiedzę z zakresu prawa cywilnego, bankowego oraz procesowego. Bezustannie monitorujemy zmiany w przepisach. Każde zlecenie zaczynamy od dogłębnej analizy prawnej sytuacji klienta. Proponujemy indywidualne i nowatorskie rozwiązania. Przygotowujemy wszelkiego rodzaju pisma procesowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.
 • Kancelaria Prawna Szczecin Prawnik Szczecin

  Prawo i podatki
  Kancelaria Prawna Szczecin jest podmiotem zapewniającym obsługę klientów incydentalnych, jak również dostarczającym pomocy prawnej w ramach stałej obsługi prawnej. W ramach świadczonych usług prawnik z kancelarii prawnej w Szczecinie reprezentuje klientów na rozprawach, sporządza pisma procesowe i opinie prawne, udziela porad prawnych oraz bieżąco informuje o stanie sprawy.
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa

  Prawo i podatki
  Jeżeli poszukujesz odpowiedzialnego i doświadczonego adwokata, skorzystaj z pomocy specjalistów z SRDK. Dobry prawnik z warszawskiej kancelarii adwokackiej poprowadzi Twoją reprezentację przed sądem w sprawach cywilnych, karnych i rodzinnych. Prawnik z Mokotowa to również ekspert w sprawach spółek.
 • Prawo Karne Skarbowe - Kancelaria Adwokacka Warszawa

  Prawo i podatki
  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony Kancelarii Adwokackiej prowadzonej przez adwokata Ernesta Mocarskiego. Naszą specjalizacją jest prawo karne skarbowy, oferujemy pomoc prawną i reprezentacje osób i firm oskarżonych o przestępstwa karno-skarbowe. Przeprowadzamy też weryfikacje potencjalnych kontrahentów dla osób, które chcą się zabezpieczyć przed takim procederem jak na przykład uczestnictwo w karuzeli podatkowej. Na naszej stronie internetowej, prócz kontaktu znajdziesz także ciekawe
 • www.adwbaran.pl

  Prawo i podatki
  Kancelaria Adwokacka adw. Agnieszki Baran współpracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Jej siedziba znajduje się w Rzeszowie a swoje usługi świadczy też dla klientów zagranicznych w języku angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim. Proponuje usługi z zakresu prawa pracy, podatkowego, upadłościowego, nieruchomości, transportowego, spółek, cywilnego, karnego, rodzinnego a także międzynarodowego. Proponuje szeroki zakres usług i działanie zgodne z zasadami etyki. Na stronie internetowej znaleźć można więcej wiadomości o ofercie a także dane kontaktowe kancelarii.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Kancelaria adwokacka obsługa prawna firm ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.obslugafirmtransportowych.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Borowski Prawo Transportowe to kancelaria adwokacka dla firm transportowych, która mieści się we Wrocławiu. Od lat prowadzi ona pomoc dla polskich firm transportowych, które działają na rodzimym i międzynarodowym rynku. Świadczona jest przez nią między innymi pomoc prawna w sporach z kontrahentami i służbami z zagranicy, odzyskiwanie należności od zagranicznych firm, rozstrzyganie należytego wykonania usługi, jak i również prowadzi spory mandatowe z policją i organami kontroli.