Podobne strony

 • Ośrodek wypoczynkowy GIM

  Na Mazurach
  Propozycja wypoczynku w jednym z domków letniskowych w ośrodku położonym na Mazurach. Na stronie prezentacja ośrodka, okolic, miejsc rozrywki oraz cennik.
 • Cir

  Wagi i kasy fiskalne
  Doradztwo w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania, dostawa i instalacja sprzętu (stanowiska kasowe i sieci kasowo-komputerowe), szkolenia z obsługi sprzętu i oprogramowania, wdrażania, autoryzowany serwis, dostawa wyposażenia dodatkowego, instalacja systemów parkingowych oraz projektowanie i doradztwo architektoniczne.
 • La Terrazza

  Restauracje
  La Terrazz to niewielki hotel położony w Grójcu (w odleglosci okolo 50 krn od centrum Warszawy), który charakteryzuje się miłą rodzinną atmosferą gwarantowaną przez polski personel i włoskie kierownictwo. Hotel posiada do dyspozycji gości osiemnaście pokoi jedno- i dwuosobowych urządzonych w sposób prosty i funkcjonalny (wszystkie posiadają łazienkę, telefon oraz telewizję satelitarną). La Terrazza to także typowa włoska restauracja, której szefem jest rodowity Włoch. Bazą przygotowywanych potraw są produkty i zioła importowane z Włoch oraz tradycyjne włoskie przepisy.
 • Towing Sp. z o. o.

  Pomoc drogowa
  Prezentacja warszawskiej firmy Towing, która świadczy swoim klientom usługi z zakresu holowania, pomocy technicznej, transportu oraz parkingów strzeżonych. Na stronie zamieszczone są informacje dotyczące jej działania oraz cennik usług holowania na terenie Warszawy.
 • Projprzem S.A.

  Konstrukcje metalowe
  Spółka Akcyjna Projprzem zajmuje się budownictwem ogólnym (m.in. budynki mieszkalne, biurowo-handlowe, stacje paliw), budownictwem drogowym (budowa i modernizacja jezdni, pasaży itp.), instalacjami przemysłowymi oraz konstrukcjami stalowymi. Firma oferuje również współpracę przy wyszukiwaniu i bilansowaniu źródeł finansowania inwestycji. Na stronie zamieszczono ponadto informacje o certyfikatach uzyskanych przez spółkę Projprzem.


:: krakowparking.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://krakowparking.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Jako parking na krakowskim rynku oferujemy monitoring i dobry dostęp do najważniejszych punktów w mieście. Zdecydowanie się na naszą ofertę będzie dla wszystkich osób prawdziwym strzałem w dziesiątkę i gwarancją zadowolenia z takiego działania i podejścia do sprawy, które będzie w stanie sprawdzić się w swojej roli rewelacyjnie i które będzie bardzo korzystne.