Podobne strony

 • Gravitan Exclusive Care 365°

  Inne
  Gravitan Exclusive Care zaprasza do Day Spa Konstancin-Jeziorna. Oferujemy zabiegi na ciało i twarz, trening personalny, pilates, nordic walking, outdoor cycling, masaż, medycynę estetyczną. Tylko rezerwacja.
 • Nordic Walking zajęcia grupowe na Śląsku

  Inne
  Nordic Walking Szkoła, prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe. Obszar działania to Śląsk, w szczególności Chorzów i Katowice.
 • Internetowy sklep z kijkami i akcesoriami do Nordic Walking

  Sklepy internetowe
  Nordic Walking - produkty firmy Exel dla aktywnych - kije i akcesoria. Oferta skierowana do wszystkich bez względu na wiek, płeć, kondycję fizyczną czy rejon zamieszkania.
 • Sklep Turystyczny Plecak Turysty

  Ekonomia
  Profesjonalny sklep ze sprzętem turystycznym dla każdego podróżnika, dostępny 24h/dobę.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: nordicsklep.pl ::

Opis:

NordicSklep powstał z inicjatywy jednego z pionierów nordic walkingu w Polsce, instruktora i szkoleniowca Międzynarodowej Szkoły Leki i Szkoły Nord Walk - Aleksandra Wilanowskiego. Miłośnik nordic walkingu, nartorolek i narciarstwa stworzył profesjonalną platformę do zakupów online zaopatrzoną w profesjonalny sprzęt sportowy w szerokim zakresie. Oprócz sprzedaży, oferujemy techniczne doradztwo, także w zakresie sklepu stacjonarnego, jaki mieści się we Wrocławiu. Pozostajemy do Waszej dyspozycji i zapraszamy na zakupy!