Podobne strony

 • Jezuickie Osrodki Rekolekcyjne w Polsce

  Rekolekcje
  Pełny i aktualizowany spis domów oraz ośrodków rekolekcyjnych w Polsce oferujących: Rekolekcje Ignacjańskie (Ćwiczenia Duchowne), sesje, kursy i seminaria.
 • Ordo Fratrum Minorum - Prowincja Matki Bożej Anielskiej

  Franciszkanie
  Historia zakonu Franciszkanów w Krakowie, dane kontaktowe innych klasztorów, informacje o Franciszkańskim Ośrodku Rekolekcyjno-Powołaniowym, seminariach duchownych oraz przewodnik po Sanktuariach Maryjnych.
 • ADONG - Restauracja Chińska w Krakowie i Łodzi

  Egzotyczne
  Dane kontaktowe oraz kompletne menu restauracja chińskiej.
 • TUNING CENTER SPEED

  Tory kartingowe
  Dane kontaktowe toru kartingowego. Gokarty jakie udostępnia firma stanowią połączenie bardzo sztywnej ramy oraz nowoczesnego silnika Hondy o pojemności 165ccm i mocy 5,5KM. Gwarantują znakomitą i bezpieczną zabawę. Dodatkową atrakcją jest bardzo precyzyjny system pomiaru czasu jazdy.
 • CODA - Duszpasterstwo Akademickie

  Młodzież katolicka
  Strona opisuje działalność Duszpasterstwa - spotkania, wyjazdy turystyczne, aktualne wydarzenia, relacje z pielgrzymek, drogi krzyżowej, Dni Żaka. Ponadto teksty o tematyce religijnej, turystycznej i ogólnej, działalność i rozkład zajęć DA Świętej Anny w Krakowie.


:: cracowvisit.com - Kraków, Wieliczka, Zakopane tours ::

Nasza ocena:
Adres: http://cracowvisit.com

Ulica:

Miasto: Biały Dunajec
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura organizującego wycieczki po Krakowie i okolicy. Z nami zobaczyć można ciekawe miejsca oraz poznać ich historię. Oferujemy zwiedzanie Krakowa, kopalni soli Wieliczka, Zakopanego, czy obozu w Auschwitz Birkenau. Oferta jest skierowana także dla gości zagranicznych. Zapraszamy.