Podobne strony

 • EKO-BRUD S.C. Zakład Utylizacji Tworzyw Sztucznych - Recycling

  Eko-biznes
  Firma zajmuje się odbieraniem odpadów z tworzyw sztucznych, recyclingiem, utylizacją oraz produkcją regranulatów folii LDPE, STREATCH i przemiałów PET, PP, HDPE, PCV. EKO-BRUD świadczy również usługi w zakresie cięcia, mycia i separacji tworzyw.
 • Goździk Beata skup tworzyw sztucznych

  Firmy wg branży
  Goździk Recykling jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży recyklingu. Funkcjonuje w Uhowie w powiecie białostockim. Goździk Recykling prowadzi skup tworzyw sztucznych oraz makulatury. Przedsiębiorstwo ma wszystkie potrzebne do kierowania tego typu działalności zezwolenia, co zapewnia Państwu gwarancję, że szczególną wagę przywiązuje do dbania o środowisko naturalne. Odbiorcami firmy są zarówno duże firmy oraz instytucje jak i osoby indywidualne. Goździk Recykling ma samochody ciężarowe przez co może jednorazowo zabrać dużą ilość materiałów do przetworzenia. Jeżeli mają Państwo odpady nadające się do przetworzenia firma zachęca do podjęcia współpracy. Więcej informacji na temat aktywności Goździk Recykling znajdziecie Państwo na stronie internetowej.
 • Eko-Wima handel odpadami łomża

  Firmy wg branży
  Firma Eko-Wima zlokalizowana w Szczepankowie zajmuje się skupem oraz sprzedażą makulatury oraz innych materiałów powtórnie przetwarzanych. Od wielu lat specjalizujemy się w skupie plastiku, tworzyw sztucznych, kartonów i folii odpadowych. Współpracujemy z Kontrahentami indywidualnymi i różnymi instytucjami z województwa podlaskiego. Proponujemy naszym Kontrahentom korzystne ceny, jakie klasyfikowane są na podstawie rzetelnej wycenie towaru. Skupujemy każde ilości artykułów recyklingowych, dzięki czemu możemy współpracować z naszymi Klientami w zakresie skupu przeróżnego typu materiałów. W przypadku wątpliwości zapraszamy na witrynę internetową naszej firmy.
 • Myszkowska 31

  Firmy wg branży
  W Poraju mieści się siedziba firmy Orion od wielu lat aktywnej w branży gospodarki odpadami. Zajmujemy się skupowaniem tektury litej i falistej, książek, czasopism oraz innych rodzajów makulatury. Przyjmujemy odpady poprodukcyjne, folie oraz pojemniki z tworzyw sztucznych. Cena za odbierane surowce zależy od ich ilości oraz odległości od klienta. Dzięki odpowiednio przystosowanym pojazdom możemy szybko oraz efektywnie przewozić nawet duże ilości odpadów.
 • Skup złomu metali kolorowych surowców wtórnych Śląsk Nikstal

  Firmy wg branży
  Nikstal - hurtowy i detaliczny skup złomu stalowego, metali kolorowych i innych surowców wtórnych. Własny transport z terenów Mysłowic, Sosnowca, Katowic, Jaworzna i generalnie całego woj. śląskiego. Skup miedzi, aluminium, mosiądzu, niklu, cyny i ołowiu a także akumulatorów, tworzyw sztucznych i makulatury


:: mag-bar.pl ::

Opis:

Odpady z tworzyw sztucznych poprodukcyjnych i opakowaniowych, takich jak: folie, skrzynki, płyty, rury, pojemniki, beczki, wiadra, profile, zlepy, wypraski wybrakowane, pozostałości magazynowe i inne, ich skup oraz recykling zapewnia P.U.P.H Mag-Bar z Granowa. Jeśli są Państwo zainteresowani skupem i recyklingiem tworzyw sztucznych zapraszamy do współpracy! Specjalizujemy się w przetwarzaniu tworzyw, tj.: polietylen (PE), polipropylen (PP), polistyren (PS), polichloerk winylu (PVC, PWC), polioksymetylen (POM), poliamid (PA) czy poliwęglan (PC). Gwarantujemy własny transport i stały odbiór odpadów. Zapraszamy!