Podobne strony

 • Kotły

  Technika grzewcza
  Kotły grzewcze CO do kupienia w sklepie internetowym. Oferta sklepu zawiera kotły grzewcze znanych i cenionych producentów jak, np. Defro, Rakoczy, Atmos, Kielar-ECO, Ulrich, R-ECO, czy Eko-Vimar Orlański. Typy dostępnych kotłów: kotły gazowe, kotły węglowe, kotły na drewno, kotły miałowe, kotły na pelet, kotły na ekogroszek oraz kotły na brykiet.
 • Carbon II - piece węglowe na ekogroszek

  Regionalne
  Firma CARBON II od 1999 r. zajmuje się sprzedażą i instalowaniem piecy węglowych. Nasze piece węglowe na ekogroszek znakomicie nadają się do zastosowania w domach jednorodzinnych, przedsiębiorstwach, szkołach, osiedlach mieszkaniowych. W naszej ofercie posiadamy piece: OGNIWO EKO, PONAR EKO, BRASTAL, HEF. W wszystkich tych piecach węglowych na ekogroszek zastosowany jest palnik BRUCER II. Firma oprócz sprzedaży piecy węglowych na ekogroszek świadczy też usługi montażu oraz serwisu.
 • Sklep Tanie Ogrzewanie - Akcesoria i kotły na paliwa stałe

  Firmy wg branży
  Kotły stałopalne C.O. - Sklep internetowy TanieOgrzewanie.pl oferuje: kotły stałopalne, kotły na paliwa stałe, kominki z płaszczem wodnym oraz akcesoria, kotły c.o., kotły na biomasę, kotły na eko groszek, kotły na ekogroszek, kotły na miał, kotły na węgiel, kotły na zrębkę zboże. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.
 • Ślusarstwo Usługowe Kotły C.O. - Kotły miałowe

  Firmy wg branży
  Niezawodne, wydajne i trwałe - takie właśnie są wytwarzane przez nas kotły centralnego ogrzewania. Nasza oferta zawiera kotły miałowe o mocy od osiemdziesięciu do tysiąca kW, kotły o mieszanym cyklu pracy, a także kotły na ekogroszek. Drugim profilem naszej działalności są usługi powiązane z konstrukcjami stalowymi a dodatkowo z mechaniczną obróbką stali. Dokładne informacje na temat oferty firmy Ślusarstwo Usługowe Kotły C.O. można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 • Główna 78

  Firmy wg branży
  Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z propozycją firmy Metalteres. Proponujemy Państwu sprzedaż ekologicznych kotłów węglowych, kolektorów słonecznych, armatury grzewczej oraz instalacji co. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz serwisowaniu kotłów grzewczych. Dewizą firmy jest jakość, wygoda oraz ekologia, a przede wszystkim zadowolenie klientów. Firma jest na bieżąco z nowinkami technicznymi i wciąż udoskonala swoje produkty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która mieści się na stronie internetowej.


:: www.suspenser.eu ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.suspenser.eu

Ulica: UL. K.MAKUSZYŃSKIEGO 4

Miasto:
Kod: 55-220
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej i sprawdzonej firmy oferującej sprzedaż i serwis kotłów zasilanych ekogroszkiem, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą SUSPENSER.EU. Nasza siedziba znajduje się w Miłoszycach pod Wrocławiem, a obsługujemy klientów z całego kraju. Zajmujemy się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń a także oferujemy fachowe doradztwo, serwis oraz regulację kotłów. W naszej ofercie znaleźć można również pompy obiegowe, bojlery, sterowniki czy paliwo. Zapewniamy profesjonalizm, atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Więcej szczegółów na naszej witrynie.