Podobne strony

 • Ośrodek "Razem"

  Pedagogika i dydaktyka
  Witryna Ośrodka Psychologiczno-Pedagogicznego - jest on typem niepublicznej poradni założonej i prowadzonej przez Stowarzyszenie Szkół Niezależnych. Konsultacja logopedyczna dla dzieci z wadami wymowy w wieku 5-10 lat, konsultacje psychologiczne (bez badania) dla osób znajdujących się w sytuacjach kryzysowych, diagnoza zainteresowań i predyspozycji zawodowych, pomoc w wyborze szkoły i zawodu, konsultacje pedagogiczne dla dzieci z problemami szkolnymi.
 • Personel

  Prasa branżowa
  Strona specjalistycznego pisma, informującego i radzącego jak zarządzać pracownikami firmy, tworzyć efektywne struktury przedsiębiorstw i instytucji, organizować pracę i rozwój zawodowy pracowników. Pismo adresowane jest głównie do właścicieli firm, menedżerów, szefów i pracowników działów personalnych i szkoleń oraz doradców personalnych. Zawiera m.in. praktyczne informacje, przykłady procedur, opisy metod, technik, narzędzi itp.
 • Szkoła Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego

  Uniwersytet Śląski
  Strona Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego w Chorzowie. Szkoła ukierunkowana jest szczególnie na zarządzanie zasobami ludzkimi. Na stronie są zamieszczone informacje dotyczące kierunków studiów, aktualności oraz zasad rekrutacji.
 • Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie

  Szkolnictwo wyższe
  Wszyscy, którzy są zainteresowani wstąpieniem na studia licencjackie lub podyplomowe na Wydziale Nauk Społecznych, powinni wejść na stronę ponieważ znajdą tutaj informacje o programie nauczania, warunkach przyjęć oraz kadrze.
 • Bezrobocie on-line

  Pośrednictwo pracy
  Serwis poświęcony pracy i bezrobociu. Zawiera akty prawne, kodeks pracy, ustawy i rozporządzenia. Są statystyki o bezrobociu, opracowania i artykuły poświęcone temu tematowi. Plus wiele innych materiałów na temat rynku pracy, sposobów szukania zatrudniania itp. Dostęp do pełnej wersji serwisu jest płatny.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: talenthunters.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.talenthunters.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP: 7781284934

Telefon: 618538211Kategorie:

Opis:

Szukasz firmy, która zajmuje się doradztwem zawodowym? Planujesz rekrutację na specjalistyczne stanowisko, lecz nie wiesz od czego zacząć? Talent Hunters to oferta dla Ciebie! Dzięki działaniu na terenie całego kraju jesteśmy w stanie kompleksowo wspierać firmy z wielu branż. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami.