Podobne strony

  • Namioty reklamowe ICON S.A.

    Firmy wg branży
    Jeżeli firma chce się na rynku utrzymać, a do tego jeszcze generować zyski pozwalające na spokojne funkcjonowanie, musi być oparta na skutecznej reklamie. Bez dotarcia do klienta nie można marzyć o wysokich obrotach. Wiele osób traktuje stoiska targowe jak najlepszy sposób by zaprezentować swoją ofertę i w bezpośredni sposób nawiązać nić z odbiorcami.
  • TOSCA - wypożyczalnia krzeseł

    Firmy wg branży
    Tosca zajmuje się wynajmem mebli eventowych oraz elementów aranżacji wnętrz na eventach, bankietach, weselach i innych wydarzeniach. W naszym asortymencie mamy sofy, siedziska, pufy, fotele, krzesła, stoły, mównice i inne elementy wyposażenia wnętrz. Są to meble o bardzo wysokiej jakości oraz o nowoczesnym designie - także komfortowe jak i ergonomiczne, bo tego oczekują klienci naszej wypożyczalni. Wspieramy imprezy przygotowywane na obszarze całego kraju.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Loungetime - wypożyczalnia mebli eventowych ::

Nasza ocena:
Adres: https://loungetime.pl/

Ulica: Kamienna 12

Miasto: Kraków
Kod: 31-403
NIP:

Telefon: 512 694 142
Opis:

Firma Loungetime.pl oferuje nowoczesną i w pełni mobilną przestrzeń wystawienniczą AirClad. Designerska jednostka ekspozycyjna AirClad idealnie nadaje się do prezentacji towarów i usług klasy premium. Mobilny box AirClad to prawdziwa innowacja w branży mebli eventowych – dzięki nowoczesnej, futurystycznej bryle przyciąga wzrok i budzi zainteresowanie każdego uczestnika wydarzenia. Zespół Loungetime.pl zapewnia możliwość umieszczenia na ścianach boxu dowolnego brandingu.