Podobne strony

 • Commercium

  Materiały wykończeniowe
  Sprzedaż i instalacja wykładzin podłogowych, obiektowych, dywanowych i z PVC, a ponadto chemii budowlanej, podłóg obiektowych, posadzek, listew PCV oraz paneli podłogowych. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, ofertę, referencje i dane kontaktowe.
 • Firma Żmuda - Wykładziny

  Utrzymanie czystości
  Firma Żmuda oferuje montaż, czyszczenie, spawanie wykładzin dywanowych, pcw, obiektowych...
 • SYLPOL

  Materiały wykończeniowe
  Firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną pokryć podłogowych dla domów i obiektów. Oferta obejmuje wykładziny PCV i dywanowe, dywany oraz chodniki.
 • Top-Wykładziny biurowe, dywanowe i PCV.

  Firmy wg branży
  Firma Top-Wykładziny od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie sprzedaży i montażu wszelkiego rodzaju wykładzin podłogowych. Naszymi głównymi klientami są: biura, banki, szkoły, przedszkola, szpitale i tym podobne instytucje. Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze odpowiedniej wykładziny spełniającej Państwa oczekiwania. Posiadamy własne ekipy instalatorów, które szybko i w pełni profesjonalnie zajmą się montażem wykładziny w wybranym przez Państwa obiekcie.
 • Top-Wykładziny biurowe, obiektowe. Wykładziny Warszawa.

  Dom i wnętrza
  Firma Top-Wykładziny wyspecjalizowała się w sprzedaży i montażu wykładzin biurowych, dywanowych, PCV, obiektowych i użyteczności publicznej. Współpracujemy z hurtowniami i producentami wykładzin oraz chemii budowlanej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zajęliśmy się kompleksową obsługą w zakresie transportu i profesjonalnego montażu wykładziny. Służymy fachowym doradztwem a nasi montażyści z pełnym zaangażowaniem zajmą się instalacją wykładziny. Zapraszamy do współpracy.


:: Producent wykładzin dywanowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://wykladzinywarszawa.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W naszej firmie już od wielu lat zajmujemy się dystrybucją markowych wykładzin obiektowych i akcesoriów podłogowych, jak i również służymy klientom profesjonalnym montażem oferowanych podłóg w biurach, instytucjach użytku publicznego, szkołach, jak i innych obiektach. Zapewniamy między innymi wykładziny pvc, wykładzin w płytce ats. Współpracujemy bezpośrednio z inwestorami, generalnymi wykonawcami oraz architektami i projektantami wnętrz.