Podobne strony

 • Państwowa Orkiestra Kameralna i Teatr Impresyjny

  Filharmonie, orkiestry
  Znajdziesz tutaj historię orkiestry, repertuar koncertowy, recenzje, sylwetkę dyrektora Bohdana Jarmołowicza oraz dorobek płytowy. Istnieje możliwość rezerwacji biletów poprzez Internet.
 • Metalopolis

  Płyty, kasety
  Metalopolis specjalizuje się w sprzedaży artykułów związanych przede wszystkim z rockiem i heavy-metalem. Na tych stronach znajdziecie pokaźną ofertę płyt, kaset i koszulek. Istnieje również możliwość nabycia za pośrednictwem Metalopolis czasopism, a także biletów na koncerty.
 • Nieoficjalna strona Katowickiego Spodka

  Hale i sale sportowe
  Strona zawiera wiele ciekawych informacji o największej w Polsce hali widowiskowo-sportowej. Znajdziesz tutaj między innymi: historię jej powstania, archiwum organizowanych imprez, plany koncertów, artykuły i recenzje, dane techniczne obiektu oraz plan miasta Katowice. Możesz również zmowić bilety na imprezy online. Witryna jest dostępna w wersji angielskiej.
 • Biuro Turystyczne RAF

  Przewozy lotnicze
  Bilety lotnicze i autokarowe. Wycieczki, wczasy, pielgrzymki, kolonie i obozy. Wszystko w dobrych cenach. Rezerwacja hoteli i samochodów. Obsługa firm. Bilety na imprezy masowe.
 • Bilety na koncerty, Agencja koncertowa

  Rozrywka
  Agencja koncertowa GlobalArts zaprasza do zakupu biletów na koncerty w całym kraju. Prowadzimy sprzedaż biletów i organizację imprez i wydarzeń kulturalnych. U nas nabędziesz bilety na dobre koncerty i wydarzenia muzyczne w najlepszych cenach. Dzięki nam zyskacie dużo ciekawych i niezapomnianych wrażeń. Stawiamy na najwyższą jakość i solidne podejście do każdego klienta. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz do firm. Oferujemy sprzedaż biletów grupowych dla firm i zakładów pracy.


:: empikbilety.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.empikbilety.pl

Kategorie:

Opis:

Jeżeli chcesz w komfortowy sposób kupić bilet na konkretne wydarzenie kulturalne to z nami będzie to jak najbardziej możliwe i bardzo komfortowe dla wszystkich osób. Serdecznie zapraszamy więc do odpowiedniego działania i podejścia do sprawy, które będzie sprawdzało się w swojej roli znakomicie. Nasz serwis to bowiem możliwość kupna biletów na koncerty, festiwale bądź do teatru bez konieczności wychodzenia z domu co powoduje, że jak najbardziej warto zdecydować się na nasz serwis.