Podobne strony

 • MegaMini

  Utrzymanie czystości
  Strona firmy specjalizującej się w usługach kompleksowego utrzymania czystości oraz handlu artykułami wyposażenia łazienek (dozowniki, papier toaletowy, mydło w płynie, ręczniki papierowe). Na stronie zapoznasz się ze szczegółową ofertą handlową i usług oraz z danymi teleadresowymi firmy.
 • P.U. Kontrakt

  Utrzymanie czystości
  Firma oferuje usługi porządkowe: sprzątanie biur, mieszkań, domów, hal. "Kontrakt" poleca: czyszczenie ciśnieniowe, czyszczenie żaluzji i rolet, mycie okien i elewacji, pranie tapicerki, dezynfekcje. Szczegóły oferty oraz informacje o firmie znajdziesz na stronie.
 • Firma Żmuda - Wykładziny

  Utrzymanie czystości
  Firma Żmuda oferuje montaż, czyszczenie, spawanie wykładzin dywanowych, pcw, obiektowych...
 • Usługi Porządkowe ROBERT

  Utrzymanie czystości
  Oferta warszawskiej firmy świadczącej usługi utrzymania czystości biur, osiedli i mieszkań.
 • Czyszczenie dywanów Sprzątanie mieszkań Mycie okien

  Utrzymanie czystości
  Carpetdiem proponuje profesjonalne wykonywanie następujących usług: Czyszczenie dywanów, mycie okien, sprzątanie biur, usuwanie roztoczy, pyłków roślin, kurzu


:: Sprzątanie Myszków ::

Nasza ocena:
Adres: http://uniprof-sprzatanie.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Nasza firma oferuje sprzątanie biur. Jesteśmy do tego zadania bardzo dobrze przygotowani. Dla nas nie ma znaczenia czy mamy sprzątać jedno małe biuro czy całe piętro. Mamy pracowników, którzy wiedzą jak to robić i oni bardzo dobrze się do tego przygotowują. Z naszych usług korzysta wiele firm i wszyscy są bardzo zadowoleni. To oznacza, że i dla naszych nowych klientów mamy coś, co im się spodoba. Wycenę usług sprzątania biura robimy indywidualnie, bo wpływ na cenę ma wiele czynników.