Podobne strony

 • Promet - Producent maszyn i urzadzeń cukierniczych

  Maszyny spożywcze
  Producent maszyn cukierniczych: pieców przelotowych, oblewarek, maszyn formujących, urządzeń do produkcji czekolady, kremów itp. Na stronie: o firmie, oferta, referencje i kontakt.
 • PiekTech - wyposażenie piekarnicze

  Maszyny piekarnicze
  Kompleksowe wyposażenie piekarni,cukierni. Zajmujemy się serwisem maszyn i pieców piekarniczych, cukierniczych.
 • Hasborg - maszyny cukiernicze i piekarnicze, maszyny do prod

  Firmy wg branży
  Firma Hasborg produkuje nowoczesne urządzenia i maszyny przeznaczone do wyrobu słodyczy i ciastek. Wszystkie sprzęty Hasborg projektowane są według nowoczesnych technologii. Wyróżniają się niezawodnością i doskonałą jakością. Hasborg to urządzenia dedykowane zarówno dużym przedsiębiorstwom działającym w branży cukierniczej, jak i małym cukierniom i piekarniom. Firma Hasborg działa już od 1997 roku. Ciągle poszerza i udoskonala swoją ofertę, dzięki czemu wciąż zyskuje nowych klientów. Hasborg dostarcza najwyższej jakości rozwiązań dla przemysłu cukierniczego.


:: Urządzenia do produkcji żelek - ufs.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://ufs.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Szukasz maszyn i technologii, dzięki którym produkcja artykułów branży spożywczej będzie łatwiejsza niż myślisz? Najwyższej jakości rozwiązania, które pomogą w produkcji czekolad, pralin, żelek, ciastek czy wafli znajdziesz w firmie United Food Systems! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezawodnych urządzeń dziewięciu wiodących producentów!