Podobne strony

 • kancelariadwokacka.eu adwokat sprawy karne

  Prawo i podatki
  Nasza Kancelaria adwokacka Warszawa działa na terenie Warszawy i całej Polski. Specjalizujemy się głównie szczególnie w sprawach karnych. Adwokat Warszawa prowadzi sprawy karne dotyczące oszustw, kradzieży z włamaniem, jazdy pod wpływem alkoholu, rozbojów i innych. Kancelaria prawnicza warszawa postawia sobie za cel całkowite uniewinnienie klienta lub maksymalne złagodzenie kary.
 • Kancelaria adwokacka Warszawa

  Prawo i podatki
  Zapraszamy serdecznie na stronę internetową firmy Bartosiak & Wspólnicy. Jesteśmy sprawdzoną kancelarią adwokacką która działa na terenie Warszawy oraz okolic.
 • KANCELARIA ADWOKACKA WARSZAWA - ADWOKAT TOMASZ TOMASZCZYK

  Firmy wg branży
  Nasza kancelaria adwokacka (Warszawa) zajmuje się również opiniowaniem umów, negocjacjami trudnych i nietypowych kontraktów oraz przygotowaniem umów. Nasi prawnicy specjalizują się również w prawie rodzinnym - podział majątku, przyznanie opieki nad dzieckiem, alimenty, separacja, adopcja dziecka, intercyza, rozwód. Warszawa jest miastem, gdzie posiadamy swoją siedzibę, jedna zapraszamy również osoby oczekujące porady prawnej z całego kraju.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Adwokat warszawa wola - Maciej Woźniak ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.maciejwozniak.com/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Marcin Woźniak zapewnia skuteczną obronę w sprawach gospodarczych i karnych. Dodatkowo prowadzi doradztwo rozwodowe, majątkowe i w sprawach alimentacyjnych. Wykształcenie zdobył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie natomiast nabył w instytucjach finansowych i kancelarii adwokackiej.