Podobne strony

 • Pulsar Electronics

  Galerie
  Strona firmy, która zajmuje się dystrybucją sprzętu komputerowego, gdzie znajduje się galeria grafiki 3D i animacji.
 • Zombie Virtual Reality Studios

  Producenci, dystrybutorzy gier
  Producent i dystrybutor gier. Działalność firmy skupia się na symulatorach wyróżniających się wyjątkowym odwzorowaniem rzeczywistości. Strona dostępna tylko po angielsku.
 • Deuter - Agencja Reklamowa

  Grafika komputerowa
  Multimedialna pracowania grafiki oferuje grafikę reklamową, serwisy WWW i inne usługi związane z poligrafią, reklamą i grafiką użytkową i drukiem. Artystycznie niebezpieczna, wzrokowo zawodowa strona poświęcona grafice dwu- i trójwymiarowej, wirtualnej rzeczywistości, wizualizacjom architektonicznym oraz fotomontażom. Znajdziesz tutaj informacje o usługach, przykłady grafik i prace już zrealizowane.
 • VR Team - Wirtualna Rzeczywistość na wynajem

  Rozrywka
  Oferujemy Gogle VR na wynajem na: eventy firmowe, targi, konferencje, imprezy okolicznościowe itp. . Zapewniamy pełen profesjonalizm i obsługę od A do Z. Przez cały czas trwania wydarzenia nasz animator obsługuje stanowisko VR. Nasz sprzęt to: Gogle HTC VIVE, Gogle SAMSUNG GEAR by OCULUS, PLAYSTATION VR. Jeżeli szukasz atrakcji, która przyciągnie tłumy do Twojego wydarzenia - Wirtualna Rzeczywistość na wynajem jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.
 • Agencja wirtualnej rzeczywistości - qverty.pl

  Ekonomia
  Technologie związane z wirtualną rzeczywistością wzbudzają obecnie coraz większe zainteresowanie i okazuje się, że w wielu miejscach są już wykorzystywane. Nasza firma specjalizuje się w realizacji nowoczesnych projektów z tej branży. Gwarantujemy innowacyjne rozwiązania, w ramach których możecie otrzymać specjalne oprogramowanie VR. Nasza firma organizuje również stoiska VR na różnorakich wydarzeniach branżowych.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: ImperiumVR - Salon wirtualnej rzeczywistości - Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.imperiumvr.pl/

Ulica: Nowolipie 16

Miasto: Warszawa
Kod: 01-005
NIP: 9222944290

Telefon: 507507029
Opis:

Nowoczesny park rozrywki VR w Warszawie. Posiadamy 4 duże stanowiska VR - Oculus Rift CV1, dzięki którym gracz zostaje przeniesiony w inny świat. Wrażenia są tak wciągające, że łatwo zapomnieć o realnym świecie i problemach. Oferujemy ponad 50 różnych gier, w które można grać solo lub ze znajomymi - multiplayer w trybie kooperacji albo rywalizacji. Istnieje możliwość organizacji imprez okolicznościowych np. urodziny, integracja, kawalerski, panieński. Pełna oferta na naszej stronie internetowej.