Podobne strony

  • Przeprowadzamy badanie kleszcza

    Medycyna i zdrowie
    Wykonujemy badania kleszcza, aby wykluczyć możliwość zarażenia boreliozą. Po ukąszeniu kleszcza należy bezpiecznie wyjąć, a następnie najlepiej zbadać. Cena badania kleszcza wynosi jest uzależniona od wybranego pakietu.
  • Ukąszenie kleszcza - zbadajkleszcza.pl

    Ekonomia
    Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego laboratorium AMPLICON, które znajduje się we Wrocławiu i specjalizuje się w badaniach DNA kleszcza. Jeśli chcesz sprawdzić, czy kleszcz, który Cię ukąsił, był zakażony boreliozą, kleszczowym zapaleniem mózgu, babeszjozą, anaplazmozą, to nie zwlekaj, ale jak najszybciej wyślij go priorytetem do naszego laboratorium, w którym w ciągu 1-5 dni wykonamy badanie i wyślemy Ci wyniki drogą elektroniczną. Dowiedz się więcej na stronie naszego laboratorium.


:: Badanie kleszcza - badaniekleszcza.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://badaniekleszcza.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W ramach oferty na naszej stronie internetowej badaniekleszcza.pl można wybrać badanie genetyczne kleszcza, który może być przesłany do naszego laboratorium po jego wyciągnięciu. Badanie kleszcza pozwala na bardzo szybkie wykrycie czy był on nosicielem różnorodnych chorób. Jednocześnie badanie kleszcza może być na naszej stronie wygodnie zrealizowane w sposób zdalny, a także dostępne jest w różnych cenach w zależności od chorób, które mają być wykryte.