Podobne strony

 • Owczarek Staroangielski Bobtail

  Owczarek staroangielski
  Prawie wszystko o rasie Bobtail - artykuły z polskiej prasy, wzorzec rasy, lista hodowli w Polsce, dane kontaktowe, zdjęcia, linki i inne.
 • Cracovian International Consultants

  Public relations
  CIC to polsko - amerykańska firma public relations, doradza polskim i zagranicznym korporacjom w zakresie kontaktów z mediami, public affairs, komunikacji kryzysowej oraz pomaga im w organizacji seminariów, wizyt gości specjalnych i różnego rodzaju imprez.
 • Multi-Event Communications

  Public relations
  Agencja Public Relarions. Zajmuje się: zewnętrzne i wewnętrzne public relations, kontaktami z mediami, public affairs, organizacją imprez, programami motywującymi, sponsoringiem.
 • Agencja Reklamowa OpenPoint

  Reklama
  Agencja specjalizuje się w przygotowywaniu kampanii prasowych, materiałów promocyjnych (plakatów, ulotek, broszur, materiałów POS), działaniach Public Relations (konferencje prasowe, wydarzenia, kontakt z prasą, wewnętrzne magazyny i pisma firmowe).
 • Agencja Reklamowa UP Media

  Reklama
  Agencja prowadzi działalność w kierunkach: organizacji imprez, wystaw, itp i produkcji filmów. Celem agencji jest propagowanie sztuki poprzez rożne formy wyrazu. Oprócz wyżej wymienionych zagadnień, agencja prowadzi działania promocyjno-handlowe, na zlecenie klienta, w zakresie reklamy firmy, produktu, pośrednictwa w kontaktach z mediami, przygotowania materiałów reklamowych.


:: Płyn do soczewek twardych - soczewkujemy.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.soczewkujemy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Udostępniamy Państwu sklep internetowy z soczewkami. Mamy szkła kontaktowe od marek SofLens, PureVision, czy Biofinity. Proponujemy nie tylko soczewki miesięczne, czy jednodniowe, ale również krople do oczu. Dajemy rabaty na pierwsze zakupy, bezpłatną przesyłkę od 449 złotych, profesjonalne doradztwo specjalisty. Polecamy ponadto soczewki kolorowe i płyny do szkieł kontaktowych.