Podobne strony

 • Związek Zawodowy Rolnictwa SAMOOBRONA

  Związki zawodowe
  Serwis informacyjny Związku Zawodowego Rolnictwa SAMOOBRONA. Informacje o związku, o rolnictwie, wypowiedzi.
 • Varsovia Home Page

  Taekwondo
  Strona Stołecznego Klubu Taekwen-Do w Warszawie. Można tutaj znaleźć informacje o treningach.
 • Prywatna szkoła walki wręcz "Budokan"

  Judo, Ju-jitsu
  Założycielami szkoły są instruktorzy ju-jitsu - bracia Krzysztof i Marcin Dawidowicz którzy od połowy lat 70-tych zajmują się walką wręcz. Zajęcia prowadzone są w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie założycieli w takich sztukach walki jak ju-jitsu, judo, karate, kobudo czy też viet-vo-dao . W "BUDOKAN" nauczane jest głównie modern ju-jitsu i samoobrona.
 • Polski Związek Karate Tradycyjnego

  Organizacje sportowe
  Na stronie znajdziesz kompendium wiedzy o karate tradycyjnym, biuletyn Związku oraz kalendarz imprez organizowanych przez PZKT.
 • Polski Związek Taekwon-Do

  Taekwondo
  Znajdziesz tu autoryzowaną informację o polskim Taekwon-Do ITF: o jego organizacji, ludziach, klubach, o jego zasięgu i znaczeniu na arenie międzynarodowej, wynikach w rywalizacji międzypaństwowej oraz wiele wiadomości dotyczących samego Taekwon-do, zagadnień technicznych oraz tajników treningu.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Klub Karate Ostrowiec ::

Nasza ocena:
Adres: www.karateostrowiec.pl

Ulica:

Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Strona jest poświęcona treningom karate w Ostrowcu Świętokrzyskim. Karate cieszy się w Ostrowcu olbrzymią popularnością. Z naszej strony dowiecie się Państwo, gdzie w Ostrowcu można zapisać się na treningi karate. Prowadzimy sekcje dla osób w każdym wieku, dzieci, młodzieży i dorosłych. Ćwiczą oni w oddzielnych grupach, dodatkowo podzielonych na poziomy zaawansowania. Na naszej stronie jest kącik szkoleniowy poświęcony karate, kronika naszego klubu oraz wiele ciekawych informacji o karate i inn