Podobne strony

 • Inpol-Krak sp.z.o.o

  Handel wyrobami hutniczymi
  Strona zawiera informacje o wyrobach hutniczych spółki Inpol-Krak. Znajdziemy na niej informacje o firmie.
 • Kostrubiec

  Budownictwo przemysłowe
  Firma budowlano-montażowa wykonuje jako generalny wykonawca oraz podwykonawca remonty, modernizacje oraz budowy różnych obiektów.Zakład produkuje także kształtowniki zimnogięte oraz konstrukcje stalowe.
 • Hueck Polska

  Profile budowlane
  Producent kształtowników aluminiowych oraz profili okiennych wielokomorowych. Na stronie opis stosowanej technologii oraz prezentacja magazynu i dyspozytury krajowej.
 • Huta Częstochowa

  Huty i pokrewne zakłady
  Huta jest producentem kształtowników, konstrukcji spawanych, prefabrykatów, rur bez szwu i blach grubych. W witrynie prezentacja dorobku zakładu, historii, struktury organizacyjnej i poszczególnych wydziałów.
 • Hutmen S.A.

  Metale nieżelazne
  Producent wyrobów z metali nieżelaznych: rur miedzianych, drutów i prętów, stopów odlewniczych, spoiw. Spółka prowadzi także skup złomu. Możliwość złożenia zamówienia za pośrednictwem Internetu.


:: eurostal-poludnie.bochnia.pl ::

Opis:

Firma Eurostal Południe to jeden z liderów w branży hutniczej na naszym rynku. Już od prawie dwudziestu lat dostarcza swoim klientom najlepszej klasy blachy, pręty, rury, kształtowniki i różne inne wyroby hutnicze. Nasze usługi świadczymy z odpowiednim zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych oraz doświadczonych w branży pracowników. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.