Podobne strony

 • Pod Piątką

  Technika grzewcza
  Firma sprzedaje oraz montuje kominki, zestawy narzędzi do kominków, ekrany kominkowe. Świadczy montaże oraz doradztwo.
 • Algreg-Pol Sp. z o.o.

  Wyposażenie wnętrz
  Spółka sprzedaje kominki domowe o otwartym palenisku, akcesoria, wkłady kominkowe oraz obudowy. W asortymencie kominki w różnych stylach i aranżacji dopasowanej do wnętrz.
 • TiM Kominki Sp. z o.o.

  Kominki
  Wkłady kominkowe, piece, obudowy oraz akcesoria. Producenci zagraniczni i krajowi. Serwis gwarancyjny, pogwarancyjny, projektowanie i transport. Szczegóły oferty, informacje o firmie, porady i dane kontaktowe - na stronie.
 • F.H.U. MAXWA

  RTV, video
  Strona firmy handlowo-usługowej z Przeworska. MAXWA oferuje sprzęt RTV, AGD, telefony komórkowe w sieci ERA GSM oraz artykuły dla dzieci i niemowląt. Na stronie: o firmie, oferta, kontakt.
 • Biokominki - Salon "Przy Bażantarni"

  Kominki
  Biokominki - bez dymu, bez drewna, bez popiołu. Zdobią, grzeją, stwarzają nastrój - prawdziwy ogień bez komina. Na stronie zapoznasz się ze szczegółami oferty.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Akcesoria kominkowe ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.galeriakominkow.pl

Kategorie:

Opis:

Obudowy kominkowe ARTISS i wiele innych elementów wyposażenia, które w przypadku posiadania kominka w domu są bardzo przydatne w jego użytkowaniu, urządzeniu wszystkiego i zapewnieniu nam należytego poziomu komfortu cieplnego i przy tym również ekologii i bezpieczeństwa użytkowania. Wybieraj takie rozwiązania w sposób rozsądny.